13.000 TL'ye i3 12100F - RTX 3060 sistem alınır mı?

erenkkarabacak

Femtopat
Daha fazla  
Herkese merhaba. Vatan bilgisayarda bu hazır sistemi gördüm ve fiyatının uygun olduğunu düşünüp sipariş verdim. Şu an tükenmiş görünüyor. Bu fiyata alınır mı sizce bu sistem? Her parçasının MSI olması da cezbetti açıkçası.

Merhaba, şu sisteme bak derim.

12 taksitle 17500'e geliyor. Vatan bilgisayardaki ise 12 taksitle 13.500'e geliyor. Aradaki 4 bin tl'lik farka değer mi sizce?

12 taksitle 17500'e geliyor. Vatan Bilgisayar'daki ise 12 taksitle 13.500'e geliyor. Aradaki 4 bin TL'lik farka değer mi sizce?

Fazlasıyla değer 6700XT RTX 3060 tokatlıyor. Yine de sen bilirsin.

o sistemin stokları tükenmiş ama

Herkese merhaba. Vatan bilgisayarda bu hazır sistemi gördüm ve fiyatının uygun olduğunu düşünüp sipariş verdim. Şu an tükenmiş görünüyor. Bu fiyata alınır mı sizce? bu sistem? Her parçasının MSI olması da cezbetti açıkçası.

1.5 ay önce Gaming.Gen.TR'den 12400F + 6700XT sistemi 14 bin TL'ye aldım hocam. İndirim kovalamanızı tavsiye ederim bu haliyle biraz pahalı almışsınız bence.

Herkese merhaba. Vatan bilgisayarda bu hazır sistemi gördüm ve fiyatının uygun olduğunu düşünüp sipariş verdim. Şu an tükenmiş görünüyor. Bu fiyata alınır mı sizce? Bu sistem? Her parçasının MSI olması da cezbetti açıkçası.

Bu arada öncelikle hayırlı olsun, alınır sıkıntı yok ama 2 3 bin TL daha koyup çok daha iyisini alabilirsiniz. Bu aldığınız sistem sizi en az 4 5 yıl götürür, eğer güzel bakarsanız. Bu kalan 3 4 bin TL ile bir 165 Hz monitör alırsın mis gibi olur

Çok teşekkür ediyorum cevaplarınız için. Şimdilik siparişimi iptal etmeden indirim kovalamaya devam etmek en mantıklısı gibi duruyor sanırım. Zaten en az 1-2 hafta sürer Vatan'ın göndermesi :D

Çok teşekkür ediyorum cevaplarınız için. Şimdilik siparişimi iptal etmeden indirim kovalamaya devam etmek en mantıklısı gibi duruyor sanırım. Zaten en az 1-2 hafta sürer Vatan'ın göndermesi :D

Bence iptal et, güzel bir sistem bulmana yardımcı olurum

Hocam bir de 6700xt için AMD resmi sitesinde en az 650w güç kaynağı öneriyor. Bu sisteme 550w koyulmuş. 650w güç kaynağına yükseltmek gerekmez mi?

Gerekmez, 650W tavsiye edilen 550'de olr

Hocam bir de 6700xt için AMD resmi sitesinde en az 650w güç kaynağı öneriyor. Bu sisteme 550w koyulmuş. 650w güç kaynağına yükseltmek gerekmez mi?
o sistem tam uyumlu ama yükseltme almaz güç kaynağı değişmesi gerekir. Ama şekilde bile iyi durumda gayet sağlam sistem

Yeni konular

Geri
Yukarı