13.000 TL'ye kablosuz ekipman önerisi

Nesi yiyor mesela? ASUS nx snow Switch kullanıyor. Bilek desteği var. Türkiye'de servisi var. Malzeme kalitesi de aşırı üst düzey.

Switch sorun çıkarmayabilir, iyi bir Switch olabilir fakat bildiğin red Switch gibi bir sesi var. Üstelik hotswap deniliyor fakat kaç pin destekliyor bilinmiyor. Gidip X68'deki o tok sesi almak yerine, red Switch gibi bir ses mi tercih edersiniz? X68 malzeme kaliteside üst düzey. Malzeme kalitesi üst düzey diyorsunuz da klavyede yalıtım olarak nasıl bir şey yapılmış bilgisi yok. O fiyata da alınmaz zaten.

Switch sorun çıkarmayabilir, iyi bir Switch olabilir fakat bildiğin red Switch gibi bir sesi var. Üstelik hotswap deniliyor fakat kaç pin destekliyor bilinmiyor. Gidip X68'deki o tok sesi almak yerine, red Switch gibi bir ses mi tercih edersiniz? X68 malzeme kaliteside üst düzey. Malzeme kalitesi üst düzey diyorsunuz da klavyede yalıtım olarak nasıl bir şey yapılmış bilgisi yok. O fiyata da alınmaz zaten.
Klavye 5 pin destekliyor. Snow ile red'in alakası yok üstelik. Çok farklı sesler çıkarıyorlar.

Bom boş bir klavyeye 6000TL veriyorsunuz. X68 onu yer.
%100 klavye istiyorum. Küçük yarım klavyeler hoşuma gitmiyor.
Mouse olarak M800 Ultra öneririm. 2k civarı ama @SF24 Hocam daha iyi biliyordur.
Ben M800 ultra kafamda vardı ama yabancı incelemeler de tekerleğin sağlam olmadığı yönünde hep vazgeçtim.
Fiyatına değer bence. Gayet iyi bir klavye.
Diğerleri de bu şekilde olabilir.
HS80 max kötü mü? İtopya da var sadece şu an stok da 6050TL.

%100 klavye istiyorum. Küçük yarım klavyeler hoşuma gitmiyor.

Ben M800 Ultra kafamda vardı ama yabancı incelemeler de tekerleğin sağlam olmadığı yönünde hep vazgeçtim.

HS80 Max kötü mü? İtopya da var sadece şu an stok da 6050TL.

HS80 Max yazdığını görmedim. İndirimdeyse onu al. M800 Ultra da iyi bir mouse ama VXE R1 Pro daha iyi. Malzeme kalitesi dandik biraz M800 Ultra'nın.

Yoo, aynı. 5 pin nerede yazıyor göremedim atar mısınız? Hadi klavye güzel diyelim. O fiyata hayatta alınmaz o.

Bir sebepten önermiyorduk hatırlarsam yazacağım. Kraken V3 Pro iyidir.
BU klavyede ki 5 pin olayı ne? Razer kraken, HS80 max ve Cloud3 göre ne kadar iyi ne konuda iyi?

Yoo, aynı. 5 pin nerede yazıyor göremedim atar mısınız? Hadi klavye güzel diyelim. O fiyata hayatta alınmaz o.

Bir sebepten önermiyorduk hatırlarsam yazacağım. Kraken V3 Pro iyidir.

İnceleme videolarını izlersen görürsün. Technopat kanalında da inceleme videosu mevcut. Bir sebepten önermiyorduk diyorsun bir de. Sen ezbere mi öneriyorsun?

Yeni konular

Geri
Yukarı