13.000 TL'ye kadar hazır sistem önerisi

Merhaba bir bilgisayara ihtiyaç duyuyorum ve laptop kullandığım için masaüstü işlemciler, ana kartlar, ekran kartları vb. konularda pek bir bilgim yok.
Bu yüzden sizden yardım istedim.
Monitörümde olmadığı için kasa maliyetini biraz kısmak zorunda kaldım. Kasa için yaklaşık 13.000 TL bütçem var 200-300 TL artabilir.
Günlerdir İncehesap, İtopya gibi sitelerde geziniyorum ama emin değilim. (İncehesap'tan öneride bulunabilirseniz sevinirim)
Yardımcı olursanız çok mutlu olurum.
Hazır sistem olursa sevinirim.

Bunun işlemcisini 5500 e düşürüp alabilirsiniz

Nvidia isterseniz bunun kasayı Aquaris yaparak alabilirsiniz. Tavsiyem 6700 sistem.

Bunun işlemcisini 5500'e düşürüp alabilirsiniz.

NVIDIA isterseniz bunun kasayı aquaris yaparak alabilirsiniz. Tavsiyem 6700 sistem.

Hocam bu AMD'lerde WattMan denen bir hata varmış sanırım biri yazmıstıki 6000'li ekran kartlarında çözdüler diye ben AMD almak istiyorum 10 FPS'ten fazla fark ediyor cogu NVIDIA'ya gore ve test videolarında yaklasik 10 derece daha soguk ama su WattMan beni endiselendiriyor bilginiz var mıdır?

Hocam bu AMD'lerde WattMan denen bir hata varmış sanırım biri yazmıstıki 6000'li ekran kartlarında çözdüler diye ben AMD almak istiyorum 10 FPS'ten fazla fark ediyor cogu NVIDIA'ya gore ve test videolarında yaklasik 10 derece daha soguk ama su WattMan beni endiselendiriyor bilginiz var mıdır?
Knk bende kullanıyorum hiç sıkıntı yaşamadım yaşayanlarıda şaşkınlıkla izliyorum. Önerilen sürümün dışına cıkma bişecik olmaz alabilirsin relax yani.

Yeni konular

Geri
Yukarı