13.000 TL'ye kadar TV önerisi

feneresevdalı

Kilopat
Makaleler
7
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
CPU: AMD Ryzen 5 4650G
GPU: RX Vega 7
RAM: 2x8 Goodram 3600 MHz CL 18
SSD: Kingston A2000 500 GB M.2 NVME
PSU: FSP Hyper K 500w 800+
TCL 55P615 yada 55P635.
TCL düşünmüyorum hocam. Arkadaşımda 58P635 modeli var ve panel kalitesi çok da hoşuma gitmedi. TCL'in giriş seviyesi üretimi imiş diye duydum P serisi. C serisine de param yetmiyor maalesef.

İçlerinden next i seçebilirsiniz. Android olması ve uygulama fazlalaığı avantaj. Görüntü kalitesi de iyi. Bu TV de iyi görünüyor bütçeniz bandında. İncelemenizi tavsiye ederim.
Regal QLED olması itibariyle cezbetti. Sizce kötü bir tercih mi olur? Ya da WebOs 2.0 Axen ya da Tizen OS Sunny tercihi kötü mü olur?

TCL düşünmüyorum hocam. Arkadaşımda 58P635 modeli var ve panel kalitesi çok da hoşuma gitmedi. TCL'in giriş seviyesi üretimi imiş diye duydum P serisi. C serisine de param yetmiyor maalesef.

Regal QLED olması itibariyle cezbetti. Sizce kötü bir tercih mi olur? Ya da WebOs 2.0 Axen ya da Tizen OS Sunny tercihi kötü mü olur?
Webos 2.0 eski bir işletim sistemi. Uygulama yüklenmesinde ve çeşitliliğinde android e göre zayıf kalır. Kendim LG kullanıyorum oradan biliyorum. Tizen işletim sistemi Samsung un TV lerde kullandığı sistem. Webos a göre daha iyidir ama güncel mi orasını bilemeyiz. Kullanılan RAM miktarı ve uygulama desteğini öğrenmek gerekir.

BİM'de 10.999 TL'ye 55 inç Android sistemli Nordmende televizyon var.
L1 lisansı mevcut mu hocam? L3 lisanslı TV almak istemiyorum bu bütçelerde. Kullanılan anakart ve panel kaliteli midir? (marka ismi pek güven vermiyor)

Yeni konular

Geri
Yukarı