13.000 TL'ye Oyun Dizüstü Bilgisayarı Önerisi

Bütçe
13000 TL
Dell'e kötü demedim, öyle anlaşıldıysam kusura bakmayın. O modeli çok ısınıyor, o anlamda dedim. 12500'lere çıkılıyorsa V19.7 mantıklı bence, size göre Alpha olabilir ona karışamam.
Teşekkür ediyorum yorumlarınız için.

Tulpar T7 V20.3 nasıldır hocam ?
Kasası iyi değil hocam, Abra kasalı Tulpar. Soğutmasında sıkıntı yok ancak. Tavsiyem tercih etmemeniz.

Dell'e kötü demedim, öyle anlaşıldıysam kusura bakmayın. O modeli çok ısınıyor, o anlamda dedim. 12500'lere çıkılıyorsa V19.7 mantıklı bence, size göre Alpha olabilir ona karışamam.

Kasası iyi değil hocam, Abra kasalı Tulpar. Soğutmasında sıkıntı yok ancak. Tavsiyem tercih etmemeniz.

Önemli değil. Ama insan Monster olunca güvenemiyor ya. :D
Yoksa tabii ki V19.7 de iyi.

Hocam v20.3 te biliyorsunuz 30 serisi ekran kartı var. Performans olarak ikisini kıyaslarsak nasıl ? Kusura bakmayın aşırı bir bilgim yok bu konuda.

Önemli değil. Ama insan Monster olunca güvenemiyor ya. :D
Yoksa tabii ki V19.7 de iyi.
Monster olunca düşünmeden duramıyor insan ama V19.7 başarılı duruyor, umarım böyle devam ederler. Fiyatı avantajlı diğer markalara göre. Ön yargının sebebini anlayabiliyorum ve hak veriyorum.

Ben markaya bir şey demedim Dell iş için en iyilerindendir ama bu modeli kötü.
Hocam v20.3'te biliyorsunuz 30 serisi ekran kartı var. Performans olarak ikisini kıyaslarsak nasıl? Kusura bakmayın aşırı bir bilgim yok bu konuda.

Hocam 20.3 çok kalitesiz sadece ekran kartı ve işlemci iyi diğerleri çöp asla almayım.

Benim tavsiyem Tulpar T7 v19.7 olur, Monster istemiyorum derseniz MSI Alpha 15 bakabilirsiniz.

Geri
Yukarı