13.000 TL'ye sistem toplama

Bütçe
13000₺
Bence alabiliyorken en iyisini alın, sonradan yükseltmeyle veya sistemi değiştirmekle uğraşmazsınız.

Kasa ekran kartıyla uyumlu olsun diye beyaz koydum, markaya pek güvenmiyorsanız alternatif olarak bunlar var:

Attığım kasa da sizi üzmez.

Son düzenleme:
Bu sistem nasıl olmuş sizce? Birde site güvenilir midir, daha önce deneyimi olan arkadaşlar varsa yorum yapabilirlerse sevinirim.

Dosya Ekleri

• 0E76A960-7EF2-49AD-B454-2220C20ADB98.jpeg
    0E76A960-7EF2-49AD-B454-2220C20ADB98.jpeg
    67,5 KB · Görüntüleme: 43
Bu sistem nasıl olmuş sizce? Birde site güvenilir midir, daha önce deneyimi olan arkadaşlar varsa yorum yapabilirlerse sevinirim.

Sinerjiden hiç alışveriş yapmadım ama bilindik bir site. RAM markası hakkında bilgim yok ama onun dışında on numara sistem olmuş.

Oynayacağınız oyun için fazla iyi olduğundan emin olabilirsin.

Bütçemi 1000₺ aşıyor gerçi ama arttırdığım parçalar 1000₺den fazla eder sanırım.

Diğer bir seçenek te, internetten ucuza denk getirdiğim parçaları tek tek alayım, ekran kartı için stokların düzelmesini bekleyeyim diye düşünüyorum. Mantıklı bir hareket mi gerçi emin değilim. Stoklar düzelince bu sefer fiyatların yükselme durumu olur mu bilemiyorum.

Bütçemi 1000₺ aşıyor gerçi ama arttırdığım parçalar 1000₺den fazla eder sanırım.

Diğer bir seçenek te, internetten ucuza denk getirdiğim parçaları tek tek alayım, ekran kartı için stokların düzelmesini bekleyeyim diye düşünüyorum. Mantıklı bir hareket mi gerçi emin değilim. Stoklar düzelince bu sefer fiyatların yükselme durumu olur mu bilemiyorum.
Dolar kuru fırlamadığı sürece beklemek akıllıca olur. Bir 3060ti'ın 6500 tl olması akıl alır bir şey değil.

Geri
Yukarı