13.000 TL'ye sistem toplama

Fyuksel0909

Centipat
Yer
Tekirdağ
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Msi bomber h610m - rtx 2060 12gb - i3 12100f - 16(2x8)gb 3200mhz c16
13K bütçem var. Monitör, mouse, klavye dahil belki olursa RX 6600 toplama bilgisayar önerisi yapabilir misiniz? Kendim toplayacağım parçalar her yerden olabilir.

13K bütçem var. Monitör, mouse, klavye dahil belki olursa RX 6600 toplama bilgisayar önerisi yapabilir misiniz? Kendim toplayacağım parçalar her yerden olabilir.

Bence NVIDIA kartı alın :/

Kulaklık dahil mi?

Son düzenleme:
Bence NVIDIA kartı alın :/

Kulaklık dahil mi?

Evet.

Bence NVIDIA kartları AMD'den daha iyi.

Çünkü NVIDIA yazılım olarak AMD'ye göre çok daha iyi bence NVIDIA kartı alın :)

Fiyatlar bir tık pahalı o yüzden çok istemiyorum NVIDIA bir de bu aralar AMD yazılımını çok geliştirdi. O yüzden ben AMD tarafındayım.

Size önerim çok iyi hazır sistemleri kaçırmamanız ben 13.500 TL'ye RTX 2060 topladım.

Sadece sistem ise bütçemi aşar.

Bence NVIDIA kartları AMD'den daha iyi.

Çünkü NVIDIA yazılım olarak AMD'ye göre çok daha iyi bence NVIDIA kartı alın :)
Bu bütçede NVIDIA tarafından maksimum RTX 3050 alırsın, AMD tarafında RX 6600 alırsın. RX 6600'ün rakibi RTX 3060. Bu yüzden AMD çok daha mantıklı arkadaş için. Ayrıca oyun oynayacaksa NVIDIA'ya gerek yok. AMD 6000 serisinde çoğu hata çözülmüş durumda.

Yeni konular

Geri
Yukarı