13.000TL Laptop önerisi

Monster alabilirsin. Gayet iyidir hem de yerlidir. Hem de kavisli ekran manyağı isen hemen tercih et.

Isınma sorunlu laptop mu fırın için ideladir. Monster önermeyin diyoz forumda ama anlamıyorlar Monster kasa soğutma bakımından vasat.

1 haftaya yakın kullandım, şöyle bir yorum yapmak istedim ufak.
@denizyakar06
@Radeon RX 5500M
@RX 5600M

Bilgisayarı çok beğendim öncelikle. Per-key RGB olayı çok güzel, renk ayarı yapmak bile çok zevkli. Touchpad kaliteli, klavyede zaten steelseries kalitesini hissediyorsunuz. Ben ilk aldığım gün space tuşu sert diye yorum yapmıştım, sadece onu kötü özellik olarak saymıştım. Kullandıkça düzeldi bende, yukarıda etiketlediğim arkadaşlardan space tuşunun ortasına basmayınca biraz kenarlara basınca sıkıntı yaşayıp yaşamadığını merak ettim, o yüzden etiketledim. Şu an space tuşu diğer tuşlar gibi sorunsuz çalışıyor. Hiç mi kötü yanı yok, var. Kod yazarken noktalı virgülü sürekli kullanıyorum ve enterin solunda değil de üstünde olması beni inanılmaz yavaşlatıyor. Berbat bir fikir olmuş. Ama zamanla alışırım deyip geçmek istiyorum. Oyun performansları için çok fazla rakam vermek istemiyorum çünkü çok deneysel oldu, benchmark yapmadım. GTA 5 Medium-High karışık ayarlarda
(Sistemin tavsiye ettiği ayarlarda) ve 1080p çözünürlükte 120FPS civarı aldım. CSGO'yu 4:3 oynadığım için orada bi miktar 500FPS almış olabilirim orayı atlıyorum zaten. Bilgisayarı kullandıkça ve yeni oyunlar denedikçe yorum eklerim, şimdilik bu kadar.

Yeni konular

Geri
Yukarı