13.000TL laptop önerisi

530546

Decipat
Arkadaşlar merhaba. Bütçem 13000TL. Arttırabilirsem en fazla 500TL arttırabilirim. God of War orta-yüksek arası 45+ verebilecek günlük kullanımda şarji 2 saat gidecek ve beni 5-6 sene götürebilecek laptop öneriniz var mıdır? @messinicocugu acelem yok. Herhangi bir indirim olursa beklerim.

Arkadaşlar merhaba. Bütçem 13000TL. Arttırabilirsem en fazla 500TL arttırabilirim. God of War orta-yüksek arası 45+ verebilecek günlük kullanımda şarji 2 saat gidecek ve beni 5-6 sene götürebilecek laptop öneriniz var mıdır? @messinicocugu acelem yok. Herhangi bir indirim olursa beklerim.

Lenovo Ideapad Gaming 3 82K200K3TX Ryzen 5 5600H 8 GB 512 GB SSD GTX1650 15.6" Full HD Notebook Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe güzel laptop alınır.

Geriye kalan parayla içindeki 4+4 RAM'leri satıp 8+8 RAM eklersiniz bin TL tutar ancak efsane olur. Zaten God of War gibi AAA oyunlar oynayacaksanız 60Hz laptop yeterli çünkü RTX3050 medium 60FPS kartı AAA oyunlar için. 70wh pili de var çok rahat 5+ saat görürsünüz günlük kullanımda.
Total'de 13.500 civarına canavar bir PC olur hocam.

Geriye kalan parayla içindeki 4+4 RAM'leri satıp 8+8 RAM eklersiniz bin TL tutar ancak efsane olur. Zaten God of War gibi AAA oyunlar oynayacaksanız 60Hz laptop yeterli çünkü RTX3050 medium 60FPS kartı AAA oyunlar için. 70wh pili de var çok rahat 5+ saat görürsünüz günlük kullanımda.
Total'de 13.500 civarına canavar bir PC olur hocam.

Hocam bunu düşünmüştüm ancak 60HZ baya eksi bir puan çünkü God of War gibi oyunların yanı sıra Valorant CS:GO gibi rekabetçi oyunlarıda oynayacağım. Bunu düşünürüm çok teşekkür ederim peki 120Hz ekrana sahip olan ve gene dediğim kriterleri yapabilecek olan bir laptop önerebilirmisiniz? Tekrardan teşekkürler.

Hocam bunu düşünmüştüm ancak 60Hz bayağı eksi bir puan çünkü God of War gibi oyunların yanı sıra Valorant CS:GO gibi rekabetçi oyunları da oynayacağım. Bunu düşünürüm çok teşekkür ederim peki 120Hz ekrana sahip olan ve gene dediğim kriterleri yapabilecek olan bir laptop önerebilir misiniz? Tekrardan teşekkürler.

O zaman bu modeli önerebilirim. Taş gibi laptoptur bir sorunu sıkıntısı yok. Geçen hafta 12.600 TL civarlarındaydı eğer beklerseniz o civardan alıp bir de 8 GB RAM eklersiniz 13bin TL civarlarına gelir.

O zaman bu modeli önerebilirim. Taş gibi laptoptur bir sorunu sıkıntısı yok. Geçen hafta 12.600 TL civarlarındaydı eğer beklerseniz o civardan alıp bir de 8 GB RAM eklersiniz 13bin TL civarlarına gelir.

Teşekkür ederim hocam.
@gmaschine hocam son bir soru daha sormak istiyorum bu laptopta ısınma problemi varmıdır? Bir de fan sesi çok çıkarmı evde baş ağrtır mı?

Son düzenleme:
Teşekkür ederim hocam.
@gmaschine hocam son bir soru daha sormak istiyorum bu laptopta ısınma problemi varmıdır? Bir de fan sesi çok çıkarmı evde baş ağrtır mı?
isinma problemi olduğunu sanmiyorum fan sesi çoğu laptopta var zaten kulaklikla kullanirsaniz rahatsiz etmez kullanmiyacaksiniz kulaklik tum laptoplardan cekersiniz zaten

Yeni konular

Geri
Yukarı