13.000TL RTX 3050 Sistem önerisi

PORSHİUS

Kilopat

Bu iki sistemden hangisini önerirsiniz? Veya daha iyi ayni fiyat bandında sistem var mi? Fiyat maksimum 13K'ya cikarabilirim.

İlla Nvidia mı olmasını istiyorsunuz ?

Çünkü eğer illa nvidia şart değilse bu sistem bildiğim kadarıyla 3050'den çok daha performanslı. Sadece işlemciyi bilmiyorum, yeni ama kötü olmadığını sanıyorum.
Fark etmiyor hocam. Ağırlıklı olarak CS:GO, PUBG, RDR2, GoW 4, Valorant vs. tarzı oyunlar oynayacağım. Hangisi iyi performans veriyor ise teşekkürler.

Fark etmiyor hocam. Ağırlıklı olarak CS:GO, PUBG, RDR2, GoW 4, Valorant vs. tarzı oyunlar oynayacağım. Hangisi iyi performans veriyor ise teşekkürler.
Şuan tam sizin bütçenize tartışmasız en iyi kasayı attım o zaman. 3050, 6650XT vs karşılaştırmasına felan da bakarak kendinize güven sağlayabilirsiniz. Ayrıca işlemci tarafında da daha iyi 3050'li kasalara göre, karşılaştırma videolarına bakmanızı tavsiye ederim.

Şuan tam sizin bütçenize tartışmasız en iyi kasayı attım o zaman. 3050, 6650XT vs karşılaştırmasına felan da bakarak kendinize güven sağlayabilirsiniz. Ayrıca işlemci tarafında da daha iyi 3050'li kasalara göre, karşılaştırma videolarına bakmanızı tavsiye ederim.
Ben hic anlamıyorum bu konulardan. 6650XT ekran kartının sadece fiyatı 8K-8.5K arası iken tum bileşenlerin olduğu kasa nasil 13K oluyor?

Geri
Yukarı