13.100 TL'ye telefon önerisi

hhusein

Femtopat
Daha fazla  
Bütçem maksimum 13.100₺

Selam,
Yakın zamanda Redmi Note 12Pro 4G modelini aldım.
Arkadaşımdan 11 Pro modelini görmüştüm çok beğendim baktım 12Pro var kamerası, işlemcisi vs çok daha iyi olduğunu gördüm almak istedim.
Ancak likit soğutma sistemi sanırım 12 Pro'da yokmuş ve telefon 120Hz de çok fazla ısınıyor (diğer arkadaşlarımda da var 120Hz telefon benimki kadar ısınan yok şu an)
Sosyal medya dahi bir saat sonunda rahatsız edecek şekilde ısındırıyor, iade edeceğim.

Bilmiyorum MIUI 14 ile vs mi alakalı ya da ROM gibi şeyler, çok anlamam ama pişman oldum.
Xiaomi telefondan vazgeçmek istemiyorum çünkü kulaklık vs var hepsi uyumlu olsun istiyorum, eğer daha güzel bir telefon bulamazsam ya A34 ya da 11Pro almayı düşünüyorum, siz ne önerirsiniz?

Edit: Garantiye gönderip onunla uğraşmak istemiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
12 4G kullanıyorum. 120HZ'de 1*2 saat reels olsun youtube olsun takılıyorum dediğiniz kadar bir ısınma hissetmedim ben hiç hocam. Sadece avuç içini terletiyor o kadar.

Ki bence o da bu yaz ayında normal.

Bütçem maksimum 13.100₺

Selam,
Yakın zamanda Redmi Note 12Pro 4G modelini aldım.
Arkadaşımdan 11 Pro modelini görmüştüm çok beğendim baktım 12Pro var kamerası, işlemcisi vs çok daha iyi olduğunu gördüm almak istedim.
Ancak likit soğutma sistemi sanırım 12 Pro'da yokmuş ve telefon 120Hz de çok fazla ısınıyor (diğer arkadaşlarımda da var 120Hz telefon benimki kadar ısınan yok şu an)
Sosyal medya dahi bir saat sonunda rahatsız edecek şekilde ısındırıyor, iade edeceğim.

Bilmiyorum MIUI 14 ile vs mi alakalı ya da ROM gibi şeyler, çok anlamam ama pişman oldum.
Xiaomi telefondan vazgeçmek istemiyorum çünkü kulaklık vs var hepsi uyumlu olsun istiyorum, eğer daha güzel bir telefon bulamazsam ya A34 ya da 11Pro almayı düşünüyorum, siz ne önerirsiniz?

Edit: Garantiye gönderip onunla uğraşmak istemiyorum.

S20 FE SD 865 versiyonu.

Honor X9a öneririm 120Hz 8 GB RAM'i var zaten Huawei yan ürünü kamerasına YouTube'dan bakabilirsiniz bence güzel kamerası var.

S20 fe yada a34 hocam . A34 android 17'ye kadar guncelleme alacak ama illa xiaomi olsun istiyorsan 10 pro al . 11 prodan cok daha üstün

Yeni konular

Geri
Yukarı