13.100 TL'ye telefon önerisi

12 4G kullanıyorum. 120Hz'de 1*2 saat Reels olsun YouTube olsun takılıyorum dediğiniz kadar bir ısınma hissetmedim ben hiç hocam. Sadece avuç içini terletiyor o kadar.

Ki bence o da bu yaz ayında normal.

Hocam şuaraya dün gece sadece bir iki video izledikten sonraki sıcaklığı bırakıyorum:
1-2 saat Instagram'da dolaşında 50 dereceleri rahat görüyor.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2023-08-17-02-33-15-435_com.cpuid.cpu_z.jpg
    Screenshot_2023-08-17-02-33-15-435_com.cpuid.cpu_z.jpg
    68,1 KB · Görüntüleme: 19
Eski telefon sanırım o yüzden uzun kullanımda sıkıntı yaşarım gibi geliyor. Sırf güncelleme desteği yüzüden bile A34 alabilirim sanırım.

Sadece atacağım videoyi izlersen S20FEnin senin için en iyi tercih olduğunu göreceksin

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yaşadığınız şehirdeki telefoncularda aradığınız fiyata S20FE 256GB bulursanız alın, eğer bulamazsanız S20FE 128GB alabileceğiniz en iyi telefon. Hem elinizde de 2000₺ kalır.

Hocam şuaraya dün gece sadece bir iki video izledikten sonraki sıcaklığı bırakıyorum:
1-2 saat Instagram'da dolaşında 50 dereceleri rahat görüyor.

Hocam, çok normal. Yazın benim telefonda ısınıyor. O yüzden dert edilecek bir sorun değil. 80 derecs olsa neyse, o zaman bir sorun var derdim ama 50 derece yazın ideal.

Eski telefon sanırım o yüzden uzun kullanımda sıkıntı yaşarım gibi geliyor. Sırf güncelleme desteği yüzüden bile A34 alabilirim sanırım.
Eski olmasıyla kullanım ömrü doğrudan bağdaştırılamaz. Snapdragon 865 hala önü açık bir SoC, 4-5 yıl boyunca performans bakımından memnun eder. Kameraya girmiyorum bile, A34'ün hiç şansı yok.

Hocam, çok normal. Yazın benim telefonda ısınıyor. O yüzden dert edilecek bir sorun değil. 80 derecs olsa neyse, o zaman bir sorun var derdim ama 50 derece yazın ideal.

İleri dönemlerde kullanımının nasıl olacağından şüpheliyim ben de hocam.
Kışın da aynı sekilde ısınırsa ben ne yaparım yep yeni telefon sonuçta.
Ayırca sıcaklık değerlerini sizlerle bir kere daha paylaşmak istiyorum;
18.08.23 02.00 da telefonu elime alıp Instagram'da gezinmeyeye başladım şu an 02.42 ve CPU 56-54 derece arasında.

Hocam bu bilgiyi bir kere daha vermek istememin sebebi şu acaba bu şekilde 3-5 yıl sonra telefon ısınmadan dolayı bir problem yaşatır mı? Yoksa erken davranıp (başta da belirttiğim gibi 1 hafta oldu hâlâ iade süresi içindeyim) değiştirmeli miyim?

Geri
Yukarı