13-15 bin TL'ye Gaming laptop önerisi

Bütçe
15.000
Ya Lenovo Legion 5'e dair değil de Lenovo markasına yönelik daha çok, sıcaktan bir space takılı kalıyor diye okudum bugün bu model için.

Az önce göz attım. Genel şikayetlerin Legion y serisi ve eski modellere yönelik olduğunu gördüm. Bahsettiğim gibi şu an bir sorunum yok. Ürünün globaldeki yorumları da gayet olumlu. Şikayet varda görülen konular genellikle çok az bir kitleyi etkiliyor. Tabii yine de son karar sizin.

Az önce göz attım. Genel şikayetlerin Legion y serisi ve eski modellere yönelik olduğunu gördüm. Bahsettiğim gibi şu an bir sorunum yok. Ürünün globaldeki yorumları da gayet olumlu. Şikayet varda görülen konular genellikle çok az bir kitleyi etkiliyor. Tabii yine de son karar sizin.

İndirim bitmezse almak istiyorum nasipse :(

Yaklaşık 1 haftadır RTX 2060 Legion 5 kullanıyorum. Ürünün uzun vadeli yorumlarına internetten de göz atabilirsiniz. Oldukça kaliteli bir laptop. Malzeme kalitesinin kendi segmentindeki diğer ürünlere kıyasla çok daha iyi olduğunu düşünüyorum. Gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim. Bir sorunuz olursa sorabilirsiniz.
Eğer oynuyorsan valorant csgo lol gibi oyunlarda hangi grafiklerde ne kadar fps alıyorsun onu merak ediyorum açıkcası bir de ses ve ısınmada problem oluyor mu

Eğer oynuyorsan Valorant CS:GO LoL gibi oyunlarda hangi grafiklerde ne kadar FPS alıyorsun onu merak ediyorum açıkçası bir de ses ve ısınmada problem oluyor mu?

Ben de aynı cihazı kullanıyorum CS:GO oynamıyorum ama Valorant'ta çok rahat 240 250 FPS alıyorum ama ben 144'e sabitliyorum ekranı 144 olduğundan sıcaklıklar da Valorant'ta 77 76 derece Witcher'da Ultra ayarlarda 80 83 ara sıra 85 civarı

Ben de aynı cihazı kullanıyorum CS:GO oynamıyorum ama Valorant'ta çok rahat 240 250 FPS alıyorum ama ben 144'e sabitliyorum ekranı 144 olduğundan sıcaklıklar da Valorant'ta 77 76 derece Witcher'da Ultra ayarlarda 80 83 ara sıra 85 civl
Lenova Legion 5.
Ben de aynı cihazı kullanıyorum CS:GO oynamıyorum ama Valorant'ta çok rahat 240 250 FPS alıyorum ama ben 144'e sabitliyorum ekranı 144 olduğundan sıcaklıklar da Valorant'ta 77 76 derece Witcher'da Ultra ayarlarda 80 83 ara sıra 85 civari

Legion 5 in hangi modeli acaba varsa link atabilir misin

Geri
Yukarı