13.240 TL'ye Vatan'dan Sistem

NorthernWrath

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Sistem.jpg

Merhaba arkadaşlar. Geçen haftalarda sistem toplayacağımı söylemiştim. Şehir dışından yeni geldim ve böyle bir sistem kurdum. Artık hafta sonu ve bankalar kapalı olduğu için bu hafta sonu alamayacağım. İndirim diğer hafta sonu da devam ederse o zaman alacağım sistemi. Resimde görünmeyen ürünler:
  • -1250W güç kaynağı
  • -Pioneer Bluray dvd okuyucu ve yazıcı
  • -Corsair Hydro H100i sıvı soğutma
  • -Logitech G710+ klavye
  • -Logitech Z-506 5+1 ses sistemi
  • -Windows 8.1 pro ve Norton 360 hediyeli Office 2013

Her şeyi ile tam bir sistem oldu sizin de görüşlerinizi almak istedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayali sistem gibime geldi. Ve hislerim güçlüdür. Neyse buyrun.

TOPLAM : 11.234,73 TL
KDV (%18) : 2.022,25
NAKİT / HAVALE (TL) : 13.256,98 TL
[TBODY] [/TBODY]

Hayali bir sistem kesinlikle değil arkadaşlar geçen haftalarda da bir konu açmıştım. Pederden sözü aldım kesin topluyorum yani. :D Belki biraz kırpma olur. Birde benim bikaç sorum olacak.
  • 2 tane GTX 780ti yerine GTX TITAN Black alsam oyunları ultra ayarlarda 3D rahatça oynar mıyım?
  • Ya da 3D'den vazgeçip WQHD bir monitör mü almalıyım?

Parayı çok yanlış dağılmış :)

• Anakart Z97 seçilmeli ama model marka hakkında pek bir fikrim yok. Bu sizi ne istediğinize bağlı (overlock imkanı vs.).
  • İşlemci 4770k yerine 4790k olabilir ki 13bin TL'lik bir bütçede 4960x veya 4930k da güzel olabilir.
  • Ekran kartı gayet iyi. (4bin'i görünce nasıl oluyor bu ya dedim 2 taneymiş) SLI da ayrı bir güzel olur.
  • Ramlar 16GB olmalı bence.
  • Hardisk SSD size kalmış.
Gerisi fantezi zaten 5+1 ler 27" 3D monitörler felan :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı