13.500₺ sistem toplama

Bütçe
13.500

Rias_Gremory

Hectopat
Herkese merhaba. Alacağım sistemlerin fiyatları bayağı uçtuğu için kendim bir sistem topladım ve sistemi İnceHesap'tan topladım.
1654792285535.png

Sistem bu genellikle Valorant, CS:GO gibi oyunları oynayacağım için işlemciye biraz daha ağırlık verdim. Bu sistem ile video çekilirmi YouTube için ve ya Twitch'te yayın açabilirmiyim? (Hazır sistem önermeyin.)

Herkese merhaba. Alacağım sistemlerin fiyatları bayağı uçtuğu için kendim bir sistem topladım ve sistemi İnceHesap'tan topladım.
Eki Görüntüle 1414186
Sistem bu genellikle Valorant, CS:GO gibi oyunları oynayacağım için işlemciye biraz daha ağırlık verdim. Bu sistem ile video çekilirmi YouTube için ve ya Twitch'te yayın açabilirmiyim? (Hazır sistem önermeyin.)

Neden? Sonuçta siz parça toplayınca da hazır geliyor.(fotoğrafta sistem için dedim.)
Hocam hazır sistemler nedense daha pahalı geliyor ve incehesap.com'da bayağı bir indirim veriyorlar ekran kartına. Birde hocam sistem montaj ücretini nasıl iptal edebilirim kendi elimle toplamak istiyorum anlamadığım bir şekilde montaj hizmetide sepete ekleniyor.

Hocam hazır sistemler nedense daha pahalı geliyor ve incehesap.com'da bayağı bir indirim veriyorlar ekran kartına. Bir de hocam sistem montaj ücretini nasıl iptal edebilirim kendi elimle toplamak istiyorum anlamadığım bir şekilde montaj hizmetide sepete ekleniyor.

Hazır sistemler pahalı değil hatta daha ucuz ama tek başınıza toplamak isterseniz:
Bütçeyi zorlarsa (kasa, PSU ve SSD'yi eklemedim) 6600 de olabilir.

Hazır sistemler pahalı değil hatta daha ucuz ama tek başınıza toplamak isterseniz:
Bütçeyi zorlarsa (kasa, PSU ve SSD'yi eklemedim) 6600 de olabilir.
i5 11400F ile video çekilir mi ya da render yapılır mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı