13.500 TL laptop önerisi

https://www.hepsiburada.com/game-ga...-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-p-HBV00000WBZEE

https://www.hepsiburada.com/acer-ni...bilir-bilgisayar-nh-q7qey-002-p-HBV0000118VW6

Bulabildiklerim bunlar ancak üsttekinin henüz yeni bir marka olması kafamı karıştırıyor. Alttakinde ise bazı anakart sorunları olduğunu duymuştum. Benim için önemli olan özellikler RAM'in kesinlikle çift kanallı olması (Maalesef bununla alakalı pek bilgi yok sitelerde.) Ve işlemcinin 4+4 çekirdekli olmaması, bu yüzden HP Omen'in 11K'lık bilgisayarını atmayın lütfen. Önerilere açığım.

Bütçe arttırıp 3060 bakmanızı öneririm.

Bu fiyata alınacak RTX 3060 modelleri Max-Q olacağı için almanızı önermiyorum. Max-Q 3060 kullanmak yerine RTX 2070 ve 2060 tercih etmek en mantıklısı olacaktır.
RTX 2070:
RTX 2060:
Acer'ın bu modelinin i7 versiyonu şimdilik yok. Geldiği zaman kesinlikle almanızı öneririm. Şu an piyasada ürün yok.
RX5600M:

Bu fiyata alınacak RTX 3060 modelleri Max-Q olacağı için almanızı önermiyorum. Max-Q 3060 kullanmak yerine RTX 2070 ve 2060 tercih etmek en mantıklısı olacaktır.
RTX 2070:
RTX 2060:
Acer'ın bu modelinin i7 versiyonu şimdilik yok. Geldiği zaman kesinlikle almanızı öneririm. Şu an piyasada ürün yok.
RX5600M:
MSI modelinin ekran kartı 1660 ile 2060 arası diye biliyorum. Neden bu kadar öneriliyor bu ürün kasa kalitesi, ekran freesync olduğu için mi hocam

MSI modelinin ekran kartı 1660 ile 2060 arası diye biliyorum. Neden bu kadar öneriliyor bu ürün kasa kalitesi, ekran FreeSync olduğu için mi hocam

İşlemci ve ekran kartına bakıldığı zaman NVIDIA ürünlerine göre ne kadar ucuz olduğunu anlayacaksınız. RTX şu an markasını satıyor gibi bir durum var. Bu fiyatlara RTX'in i5 bilgisayarları belki zorlarsanız i7 bilgisayarları bulunabiliyor ama AMD cephesine baktığımız zaman kat kat daha iyi fiyat/performans bilgisayarlar var.

MSI modelinin ekran kartı 1660 ile 2060 arası diye biliyorum. Neden bu kadar öneriliyor bu ürün kasa kalitesi, ekran FreeSync olduğu için mi hocam

Ekran kartı 2060 dengi, kasa kalitesi aynı fiyattaki 2060'lı cihazları silip süpürür. Ekranda FreeSync Premium var ancak renk doğruluğu zayıf.

Geri
Yukarı