13.500 TL laptop önerisi

Kapkara Kedi

Hectopat
Daha fazla  
Herkese merhabalar, yine bir laptop konusuyla karşınızdayım. Arkadaşlar internette gezinirken şöyle bir laptop gördüm:
Fakat hemen sonrasında gördüğüm üzere ASUS TUF serisini kimse önermemiş. Yorumlara baktığımda bilgisayarın soğutmasından şikayet edenler olmuş, tam performansını alamadığını söyleyenler olmuş. Fakat galiba taşıdığı parçalara göre fiyatı çok ucuz ve eğer bunu almazsam bundan önceki açtığım konu olan Monster, GameGaraj gibi markalardan birine sığınacağım çünkü bu fiyatlardan alabileceğim maksimum performansı istiyorum. Sizce bu laptop alınmalı mı yoksa başka bir şeye mi bakmalıyım? Yani bu fiyatlara daha iyisi bulunur mu?
Bir de eğer bilgisi olan arkadaşlarımız varsa Ziraat Bankkart Genç'in arkasındaki kredi kartı ile bu laptopu almak gibi bir şansım var mı?

Çok teşekkür ederim arkadaşlar, açıkçası Dell'in görüntüsünün Asus'tan daha fazla hoşuma gittiğini söyleyebilirim. Güzel oldu bu. Taksit kısmında Bankkart'ı gördüm ama Bankkart Genç ile almam sizce bir problem çıkarır mı?

Çok teşekkür ederim arkadaşlar, açıkçası Dell'in görüntüsünün Asus'tan daha fazla hoşuma gittiğini söyleyebilirim. Güzel oldu bu. Taksit kısmında Bankkart'ı gördüm ama Bankkart Genç ile almam sizce bir problem çıkarır mı?
Hayır, alabilirsiniz.

Geri
Yukarı