13 bin civarı sistem tavsiyesi

Bütçe
13000

Bu sistem nasıl peki? Ekran kartı olarak XFX - Sapphire arasında değişiklik yapabilirim. Ve işlemci Intel 12100F daha iyi olduğunu düşünüyorum. Tek eksisi anakartın H610M olması diye düşünüyorum. B550M yükseltme yapmaya daha açık diye düşünüyorum.
5600 genel anlamda daha iyi 12100F den. 6700XT de 6700'den. Aynı fiyattan düşünmeyin bile derim XT sistemi alın.

5600 genel anlamda daha iyi 12100F den. 6700XT de 6700'den. Aynı fiyattan düşünmeyin bile derim XT sistemi alın.
Hızlı cevap verdiğin için teşekkür ederim kardeşim uzun süredir teknolojiyi takip etmediğim için biraz uzak kaldım. Aldığım sistemin uzun ömürlü olmasını istiyorum. 3 4 gündür araştırıyorum kafam döndü xt olduğunu fark etmemişim.

Hızlı cevap verdiğin için teşekkür ederim kardeşim uzun süredir teknolojiyi takip etmediğim için biraz uzak kaldım. Aldığım sistemin uzun ömürlü olmasını istiyorum. 3 4 gündür araştırıyorum kafam döndü xt olduğunu fark etmemişim.
Aynı işlemci kart vesaire kullanıyorum dostum sizi asla üzmez. Tek söyleyeceğim ilerleyen dönemlerde o sisteme kaliteli PSU almanız yada akım korumalı priz.

Aynı işlemci kart vesaire kullanıyorum dostum sizi asla üzmez. Tek söyleyeceğim ilerleyen dönemlerde o sisteme kaliteli PSU almanız ya da akım korumalı priz.

Anakartı B550M DS3h a yükseltip satın alacağım. Birkaç ay sonra da PSU değiştiririm, onun haricinde bilgisayar kasasının hava akımından vesaire bilgin var mıdır kasayı değiştireyim mi sizce.

Anakartı B550M DS3h a yükseltip satın alacağım. Birkaç ay sonra da PSU değiştiririm, onun haricinde bilgisayar kasasının hava akımından vesaire bilgin var mıdır kasayı değiştireyim mi sizce.
Knk onu özelleştirirsen fiyat katlanıyor bütçeniz varsa bunu alın direk geçin malzeme kalitesi iyi. Sinerji sistemde kasa kullanılmaz değil mevzu PSU.

Geri
Yukarı