13 bin TL ikinci el Gaming laptop önerisi

Bütçe
13.000
TUF alabilirim, hangi modellerinde kronik sorun var hocam? Ürünün tükenmişlerini de atabilirsiniz problem yok. 2060'lı modellerde bir problem var mı? Yoksa alabilirim hocam.
3050 RDR2 vs. oyunlarda problem yaratmaz mı? 4 GB VRAM mevcutmuş çünkü.

Tek isteğim az ısınsın. Çünkü çok fazla oyun oynuyorum ve bilgisayarın buna dayanmasını istiyorum.

Bu arada hocam günlerdir, haftalardır laptop bakıyorum. Lütfen beni bu bataktlıktan kurtarın...
Monster ısınıyor deniliyor, vazgeçtim.
Lenovo çok pahalı alamıyorum, vazgeçtim.
ASUS TUF kronik sorunlu dediler, vazgeçtim.
Acer Predator baktım, tek kanal RAM ve işlemci düşük, vazgeçtim.
Hocam sadece modeline bakarak soruyorum bu laptop alınır mı?

ROG yazmışlar ama TUF. TUF A15 serisi ısınıyor. İçinde Ryzen olan modeller ısınıyor. Intel 10. nesil idare eder ama 11. nesil İnteller çok serin. 4 GB VRAM sorun yaratır mı bilmiyorum ama ben performansından gayet memnunum. i5 10300H + 2060 asla alınmaz 4 çekirdekli işlemci daha çok sorun yaratır. 10750H + 2060 alınabilir.

Monster ısınmıyor Monster Abra serisinden Clevo kasa olan modeller ısınıyor.
ASUS TUF eski kasası Ryzen modelleri ısınıyor. 11. Nesiller buz gibi.
Acer Predator hakkında pek bilgim yok ama tek kanal RAM hallolur. Fakat 4 çekirdekli işlemci alınmaz.

ROG yazmışlar ama TUF. TUF A15 serisi ısınıyor. İçinde Ryzen olan modeller ısınıyor. Intel 10. nesil idare eder ama 11. nesil İnteller çok serin. 4 GB VRAM sorun yaratır mı bilmiyorum ama ben performansından gayet memnunum. i5 10300H + 2060 asla alınmaz 4 çekirdekli işlemci daha çok sorun yaratır. 10750H + 2060 alınabilir.

Monster ısınmıyor Monster Abra serisinden Clevo kasa olan modeller ısınıyor.
ASUS TUF eski kasası Ryzen modelleri ısınıyor. 11. Nesiller buz gibi.
Acer Predator hakkında pek bilgim yok ama tek kanal RAM hallolur. Fakat 4 çekirdekli işlemci alınmaz.
Kesinlikle ASUS TUF'a yöneldim hocam. 2070li modellerden alabilirim, Ryzen 9 4800h Zephyrus model var bu nasıldır?
Şuan ikinci el bakıyorum, Intel işlemcili bi model arıyorum..

Asus İkinci El ve Sıfır Laptop Fiyatları sahibinden.com'da
Buradan arıyorum hocam.

Şunu da buldum: Tulpar T7 V19.2 17.3" Oyun Bilgisayarı | Monster Notebook
Zephyrus modellerden alacağım, artık ekstra kamera alırım hocam problem yok, laptop biraz küçuk gibi geldi, soğutmada problem olur mu hocam sizce?
Tam olarak bu model: ASUS Rog Zephyrus G14 - 120hz 14" Amd Ryzen 9 16gb Ram Nvıdıa Geforce Rtx 2060 Max-q 1tb Ssd Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL

Son düzenleme:
Kesinlikle ASUS TUF'a yöneldim hocam. 2070li modellerden alabilirim, Ryzen 9 4800h Zephyrus model var bu nasıldır?
Şuan ikinci el bakıyorum, Intel işlemcili bi model arıyorum..

Asus İkinci El ve Sıfır Laptop Fiyatları sahibinden.com'da
Buradan arıyorum hocam.

Şunu da buldum: Tulpar T7 V19.2 17.3" Oyun Bilgisayarı | Monster Notebook
Zephyrus modellerden alacağım, artık ekstra kamera alırım hocam problem yok, laptop biraz küçuk gibi geldi, soğutmada problem olur mu hocam sizce?
Tam olarak bu model: ASUS Rog Zephyrus G14 - 120hz 14" Amd Ryzen 9 16gb Ram Nvıdıa Geforce Rtx 2060 Max-q 1tb Ssd Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL
Hocam Tulpar 8. Nesil. Uzak durun. Ben Zephyrus modelleri çok beğeniyorum. Kamerası olsaydı kesinlikle alacaktım. Ama harici kamerayla uğraşmak istemedim. Soğutması çok kaliteli diye biliyorum. Zamanında araştırmıştım. Ekran küçüklüğü kişiden kişiye değişir bence minimal ekran çok şık duruyor. En kötü TV'ye bağlarsınız. Ekran renkleri vs daha kaliteli. Soğutması iyidir hatta alttan yükseltiyor monitörü. Hava alıyor altı. Magnezyum-Alüminyum kasaydı sanırım. Üst bölgesi ısınıyor ama klavyede yakıcı bir sıcaklık hissedilmiyor. Benim zamanında araştırmam sonucu aldığım bilgiler bunlar. Doğruluğu kesin değil çünkü denemedim ben. Ama birçok kullanıcıya sordum yabancı-Türk. Genel olarak herkes memnun. Tavsiye ederim.

Hocam Tulpar 8. Nesil. Uzak durun. Ben Zephyrus modelleri çok beğeniyorum. Kamerası olsaydı kesinlikle alacaktım. Ama harici kamerayla uğraşmak istemedim. Soğutması çok kaliteli diye biliyorum. Zamanında araştırmıştım. Ekran küçüklüğü kişiden kişiye değişir bence minimal ekran çok şık duruyor. En kötü TV'ye bağlarsınız. Ekran renkleri vs daha kaliteli. Soğutması iyidir hatta alttan yükseltiyor monitörü. Hava alıyor altı. Magnezyum-Alüminyum kasaydı sanırım. Üst bölgesi ısınıyor ama klavyede yakıcı bir sıcaklık hissedilmiyor. Benim zamanında araştırmam sonucu aldığım bilgiler bunlar. Doğruluğu kesin değil çünkü denemedim ben. Ama birçok kullanıcıya sordum yabancı-Türk. Genel olarak herkes memnun. Tavsiye ederim.
Çok teşekkür ederim hocam tekrardan, en kısa zamanda bilgilendireceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı