13 bin TL'ye kadar laptop önerisi

Önerdiğiniz bir satış linki var mı hocam? Bu konuda fikirlerinizi önemsiyorum. Bir de buna ek hangi özelliklerde RAM eklemek lazım, nerede eklettirmek lazım. Garantisini zarar gelir mi?

Kendiniz ekleyebilirsiniz zarar vermediğiniz sürece, attığınız vatan linkinde stok gözüküyor, emin misiniz?

Kendiniz ekleyebilirsiniz zarar vermediğiniz sürece, attığınız vatan linkinde stok gözüküyor, emin misiniz?

1650 lik modelin stoğu var , 3050 bitmiş olarak gözüküyor.

Linke girip direkt sepete ekleyebiliyorum. Fakat opsiyon seçmek istediğimde stok yok diyor. Araştırayım biraz. Bu cihaza hangi özelliklerde RAM alsam uyumlu olur?

1650'lik modelin stoku var, 3050 bitmiş olarak gözüküyor.

Linke girip direkt sepete ekleyebiliyorum. Fakat opsiyon seçmek istediğimde stok yok diyor. Araştırayım biraz. Bu cihaza hangi özelliklerde RAM alsam uyumlu olur?

3200 MHz CL22 SO-DIMM bir RAM almanız gerekiyor.

3200 MHz CL22 SO-DIMM bir RAM almanız gerekiyor.
Cihazı biraz araştırdım. Memnun kalınmayan konular var fakat eminim ki internet ortamında ki tüm ürünlerde aynı durum söz konusu bu sebeple göz ardı ettim tüm yorumları.

Ekstra bir sorun olacağını düşünmüyorum. Sipariş vereceğim.

RAM olarak bunu buldum.

@Artoria Pendragon ilginize teşekkür ederim.

Cihazı biraz araştırdım. Memnun kalınmayan konular var fakat eminim ki internet ortamında ki tüm ürünlerde aynı durum söz konusu bu sebeple göz ardı ettim tüm yorumları.

Ekstra bir sorun olacağını düşünmüyorum. Sipariş vereceğim.

RAM olarak bunu buldum.

@Artoria Pendragon ilginize teşekkür ederim.
Aspire olan F/P ürünüymüş. Alınır.

Fan sesi, ısınma, ekran problemleri ile ilgili çok şikayet var. Teknik serviside bayağı eleştirmişler. Demelerine göre kullanıcının RAM takması garantiyi zedeliyor 😂

Ama en çok takıldığım aşırı fan sesi, ısınma ve mavi ekran hataları.

Knk 2.el Excalibur düşünmelisin teknik olarak en sıkıntısızlardan birisi yani fabrikasyon olarak hatalı ürün çıkmıyor genelde Monster vb ile kıyaslarsak.

Knk 2.el Excalibur düşünmelisin teknik olarak en sıkıntısızlardan birisi yani fabrikasyon olarak hatalı ürün çıkmıyor genelde Monster vb ile kıyaslarsak.
İkinci el mantıklı çoğu durumda ama gerçekten hakkını vererek kullanıyorum aldığım cihazları o sebeple sıfıra yöneliyorum.

Edit: Elektronik biraz şans işi. Aspire de sorun yaşayanlar belki bilgi eksikliği veya şanssızlığın kurbanı olmuştur. Ya da U işlemcili bir cihazdan fazlasını bekliyor olabilirler. Ben bütçem düşük olduğu için ofis tarzı laptop istiyordum. Ki zaten %80 ofis %20 oyun gibi kullanıyorum. Benzer fiyata bunu bulmuşken neden olmasın diye bir düşündüm.

@Artoria Pendragon hocam çok vaktinizi aldım kusura bakmayın. Bütçeyi 15 16k yaparsak dışarıda kullanabileceğim zariflikte, LOL gibi giriş seviye oyunları 90 100 fps değerinde oynatacak, klavye aydınlatması olan bir cihaz önümüze çıkar mı? Birde Acer de ki olumsuz yorumları boş yere mi kafaya takıyorum sizce?

@Artoria Pendragon hocam çok vaktinizi aldım kusura bakmayın. Bütçeyi 15 16k yaparsak dışarıda kullanabileceğim zariflikte, LOL gibi giriş seviye oyunları 90 100 fps değerinde oynatacak, klavye aydınlatması olan bir cihaz önümüze çıkar mı? Birde Acer de ki olumsuz yorumları boş yere mi kafaya takıyorum sizce?

Son düzenleme:
Buna yeter mi bütçeniz? Tasarımı sade.

Yeni konular

Geri
Yukarı