13 Bin TL'ye monitör dahil sistem önerisi

Bütçe
13.000

FaZe_Sarp

Centipat
Merhabalar, ilk masaüstü bilgisayarımı toplayacağım için sizin fikirlerinizi almak istedim. Başlıkta da belirttiğim üzere 13bin TL civarı monitörlü sistem toplamak istiyorum.

Monitör 2K çözünürlükte olursa çok iyi olur.
Ekran kartında NVIDIA ilk tercihimdir. Şimdiden yorumlarınız için teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:

Merhabalar, ilk masaüstü bilgisayarımı toplayacağım için sizin fikirlerinizi almak istedim. Başlıkta da belirttiğim üzere 13bin TL civarı monitörlü sistem toplamak istiyorum.

Monitör 2K çözünürlükte olursa çok iyi olur.
Ekran kartında NVIDIA ilk tercihimdir. Şimdiden yorumlarınız için teşekkürler.
bende açmayı düşünüyordum böyle bir konu :) buraya rez alayım

Öncelikle zaman ayırdığınız için teşekkür ederim.
Bir şey sormak istiyorum da bu sistemin yanında bildiğiniz üzere klavye mouse da eklenecek ancak fark ettim ki ben bu ekipmanlar için bütçemin pek üzerine çıkamayacağım ve mağlum insan bir sisteme 12-13 bin TL para harcadığı zaman ekipmanlarının da kaliteli olmasını istiyor.
Bu yüzden bunlara bütçeyi ayırmak için ekran kartı olarak 2070 Super yerine 2060 Super alsam çok büyük bir kayıp yaşar mıyım?

Açıkçası amd gpulara sıcak bakmamamın nedeni internette gördüğüm driver sorunları falan. Bende bilgisayar işlerine yeni olduğum için bu driver işleriyle pek uğraşmak istemiyorum. Ondan dolayi 2060 supere daha sıcak bakıyorum sizce doğru bir seçim mi?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı