13 yaş altı oyun önerisi

League of Legends, CS:GO, Age of Empires gibi oyunlar şiddet içerenler oyunlar fakat stratejiyi de bir hayli arttıyor.
13 yaş altı bir kişinin öncelikle hayal gücünü geliştirmesi lazım. Ayrıca Age Of Empires hariç söylediğiniz 2 oyunun kitlesi malum. 13 yaşının altındaki birisi için hiç iyi bir etki bırakmaz.

Sonic The Hedgehog CD. (mobil ya da Steam versiyonu) oyunu bir kere bitirdikten ve bir iki kere pratik yapınca normal bir oyuncu olarak 1 saatte bitirebiliyorsun.

Hocam oyun yaş sınırları pek önemli değil bence. 12 yaşındaki genç Mortal Kombat oynayabilir. Bence Mount & Blade Bannerlord çok sarar.

Bence de ben 10 yaşındayım GTA 5, Mount and Blade Warband, civilizations oynadım ve oyun videoları olarak Uncharted serisinin 2 oyunu, M&B Bannerlord, Hearts of Iron 4, Rust izledim.

Civilizations strateji açısından geliştirir, Hearts of Iron da olabilir ama karışık bir strateji oyunudur, eğer oynayacak arkadaşın varsa pes önerebilirim, Fall Guys renkli bir platform oyunudur, arkadaş zaten demiş ama Minecraft'ta öneririm.

Hoşlandığınız türler ve platform nedir? Son günlerde keşfettiğim biraz eski seri olan FlatOut'a bakın.
büyücü tarzı oyunları seviyorum
Minecraft oyna, hayal gücünü geliştirirsin. Yurt dışında 13 yaş altı çocuklara Minecarft oynatılarak hayal güçlerini zorlamalarına çalışıyorlar.

Vurdulu kırdılı bir şeyler oynamaktansa bir şeyler yapıp yaratıcılığını geliştirebileceğin şeyler yapmak daha mantıklı olur.
zaten günlerdir kuzenimle onu oynuyoruz

Geri
Yukarı