13 yaş deyince aklınıza ne geliyor?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Aklıma ne mi geliyor ? Sanırım 7. ve 8. sınıftayız. Akşam kursundaki ortamı herkes bilir. Aklı başındaki insanlar geldiği için daha verimli ve zevkli geçer. Ve fen hocamızın şu sözleri hep aklımdadır." Evet arkadaşlar Büyük A ve Küçük a Yani heterozigot ile homozigotu çaprazlarsak %100 Baskın gen olur, çekinik genin ortaya çıkması ihtimali 0'dır."..... Ahh ah, çok özledim o günleri. Hele hocanın "BÜYÜK A ve KÜÇÜK A "demesi kulaklarımda çınlıyor :D :/

Hala LGS'ye çalışıyorum. Yaklaşık 70 gün sonra bitecek ve rahatlayacağım. Bu seneyi düşününce en çok ders çalışmak, deliler gibi müzik dinlemek geliyor çünkü beni dersten sonra en çok rahatlatan şey bu. Bu yaşımda en çok dinlediğim şey olabilir:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Torpil harbi sıkıntı hatta attığımız yer çarşı içi :D Herkes bize bakıyor sonra biz bir topuk nereye gideceğimizi şaşırdık :D Bu arada boncuklu tabancanın yeri ayrıdır :cool:

Hocam biz ağır bombardıman uçağı filosu gibiydik 8 bisikletli ellerde torpil çakmak bir grup daha gördük mü güüm güüm birbirimizi patlatıyorduk. Boncuklu tabanca meselesi bende biraz yaralı :)

Hiç dışarı çıkmadan sabah akşam Minecraft ve CS 1.6 oynamam geliyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı