13 yaş üstü kart önerisi

MehmetEfe02

Picopat
Daha fazla  
Yaşım 13 yaş üstü ama daha 18 olmadım ama bana hesap ve kart lazım ama banka hesabı açamam siz ne önerirsiniz?
Papara kullansam aile onayı istiyor.
İnial kart kullansam 18 yaş altı olduğum için hesabı onaylayamıyorum ve para atamıyorum aynısı Tosla kart içinde geçerli.
Bu tarz sorunları olmayan bir kart/hesap önerir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kardeşim, işin ucunda 18 yaşından küçük olduğun için, bu tür izinlerin istenmesi normaldir. Şu anda en iyi seçenek bence Papara kullanmaktır. Papara içinde kendine özel bir IBAN bile bulunmaktadır. Eğer aileni ikna edebilirsen, Papara'yı kullanabilirsin.

Yaşın çok küçük bu ve türevleri işlere girme başına bela alırsın eninde sonunda. Ben böyle şeyler yapmam demeyin sakın. Bizim 12-18 yaş Türk gençleri çok saf.

Kart falan açtırma sakın bak demedi deme abi tavsiyesi.

Sosyal Medya'da sık takılıyorsa yanlış sitelere ve insanlara denk gelip kandırılabilir daha önce bu tür örnekleri çok gördük bizzat komşumuzun çocuğunda gördüm benden yardım isterken ağlıyordu ve anne babasının hiçbir şeyden haberi yoktu, tahminimce hala yok.

İnsanlara kolay güvenmiyorsa ve kolay kolay kanmıyorsa yanlış sitelere girmiyorsa bir sıkıntı olmaz ben 12 13 yaşımda ininal aldım 13.5 yaşımda Papara aldım şu ana kadar hiçbir sorun yaşamadım Discord'da takılıyorum genelde kötü insanlardan uzağım genel olarak.

İnsanlara kolay güvenmiyorsa ve kolay kolay kanmıyorsa yanlış sitelere girmiyorsa bir sıkıntı olmaz ben 12 13 yaşımda ininal aldım 13.5 yaşımda Papara aldım şu ana kadar hiçbir sorun yaşamadım Discord'da takılıyorum genelde kötü insanlardan uzağım genel olarak.

Sizin adınıza gerçekten sevindim böyle bilinçli olacaksa olabilir ancak temkinli olmakta da fayda görüyorum. Discord muhteşem bir uygulama ama içinde çok kötü niyetli insan dolu.

Geri
Yukarı