13 yaşında aşırı sivilce normal mi?

LASKEH123

Centipat
Beyler yaşım 13.5 ama yüzümde bayağı bir sivilce var küçükte olsa bayağı var. Alnımı nereye koysam direkt acıyor geçen kafamı vurdum alnım falan şişti. Ergenlik anladım ama aşırı var kaşımın içinde bile var 😁. Sizce normal midir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Beyler yaşım 13.5 ama yüzümde bayağı bir sivilce var küçükte olsa bayağı var. Alnımı nereye koysam direkt acıyor geçen kafamı vurdum alnım falan şişti. Ergenlik anladım ama aşırı var kaşımın içinde bile var 😁. Sizce normal midir?
Bende aynı yaşdayım. Bence bu olay insandan insana değişiyor.

Çok aşırı derece de rahatsız ediciyse cildiyeye gitmelisin.
Bir tane yüz kremi veriyorlardı (üç cildiyeye gitmiştim ve hepsi de aynı şeyi demişti, adı aklımda değil ama beyaz bir kutusu vardı, 5TL'lik Oneo kutusuna benziyordu) gidince ve suratını kurutarak geçiriyordu.

Bir tane yüz kremi veriyorlardı (üç cildiyeye gitmiştim ve hepsi de aynı şeyi demişti, adı aklımda değil ama beyaz bir kutusu vardı, 5TL'lik Oneo kutusuna benziyordu) gidince ve suratını kurutarak geçiriyordu.
O ilacı zamanında ben de kullandım hatta çubuğu falan vardı yanında :)

Bu arada sivilceler akne atağı olabilir ergenlikte normaldir doktora görünmenizi tavsiye ederim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı