13 Yaşında Ergenliğe Girilir mi?

Ben de diyorum oğlumun odasının kapısı neden kilitli. Meğer ergenlik çağına girmiş çocuk. Privacy is important.

@Ambulans Şoförü kendine hakim ol. Suyu fazla kaynatma, dikkat et haşlanırsın sonra. En deli çağındasın denilebilir, bundan 6-7 sene sonra yaptığın şeylere güleceğine eminim. Zihninin açıldığının farkına var, kendini olabildiğince geliştirmeye bak.

Kudurmalar için spora başlamanı öneririm. Hem daha sağlıklı bir ergenlik dönemi geçirirsin.

Kişisel mail adresi paylaşımı Sosyal heyeti tarafından halen tartışılmakta olduğu için rahat bir şekilde şuradan şey yapabiliriz diyemiyoruz dostum. :)

Recep Bey artık Gmail, Discord paylaşabilir miyiz? :)

Bi' el atsanız artık şu muammaya. :)

Adam bize ulaşmak istiyor. :)

Yemin ederim buraya yönlendireceğim mavi ekran sorarsa. :D

@Recep Baltaş

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir keresinde hocam bana 7. sınıfta iken 'Konuşanlardan ses en çok senden geliyor' demişti. Bende 'Hocam beni mi buldunuz onca kişinin içinden?' demiştim. Hoca ise 'Sesin çok kalın ve titreşimli çıkıyor, biraz az sesli konuş' demişti. Sesim hakikaten arkadaşlarımın arasından sanki bir büyük geçiyormuş gibi çıktığını görmüştüm.

Kudurmalar. :D Alemsin ya. :D Tam dehşet bir espri yapacaktım. Dağıldı motivasyon. :D Bozdun dengemi Dumcpess. :D
Bizim sınıfta birisi ögretmenler odasında güzel hocaları izliyor.
Ben de diyorum oğlumun odasının kapısı neden kilitli. Meğer ergenlik çağına girmiş çocuk. Privacy is important.

@Ambulans Şoförü kendine hakim ol. Suyu fazla kaynatma, dikkat et haşlanırsın sonra. En deli çağındasın denilebilir, bundan 6-7 sene sonra yaptığın şeylere güleceğine eminim. Zihninin açıldığının farkına var, kendini olabildiğince geliştirmeye bak.

Kudurmalar için spora başlamanı öneririm. Hem daha sağlıklı bir ergenlik dönemi geçirirsin.
Spor yapıyorum en azından zaten sınıfın en hızlı koşanı benim.
Tek sıkıntı ben eskiden miyavlayabiliyordum son 1.5 yıldır "mi" olup kalıyorum miyav çok zor oluyor.
Ne o nasıl oluyor gerçi bizim sınıfta kanbur var banada geyik diyorlar.

Son düzenleme:
Ben 13 yaşında milli oldum :D Şaka bir yana 13 yaşında girilir ergenliğe. Hafiften simitçi bıyığı çıkar ve terlerse artık tam bir erkeksin (y) Artık o malum bölgede kıllanmaya başlar diyelim neyse o konuya girmeyelim. Artık ergenlik yaşı düştü. Benim yeğenin eli benden büyük ben 41 numara ayakkabı giyiyorum o 45 giyiyor. Ne yediriyorlar bunlara hatta geçen sakal traşı yapıyordu tövbe tövbe :confused: Ben 1.74 boyundayım o 1.80 tabi basketbolcu kendisi de büyük!

Aynen kardeş geçen ben yiğenimin odaya baskın yaptım izlerken yakaladım 35 GB arşiv dizmiş çocuk. Çıldırıyorum :kızgın:

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı