13 yaşında para kazanma yolları

havalianonim

Picopat
Daha fazla  
13 yaşındayım ve Karaman'da yaşıyorum. Ailemden bilgisayar istiyorum ve almıyorlar binaenaleyh kendime bilgisayar almak için para biriktirmem lazım. Ayrıca okuyorum 8. sınıfım dersim saat 3.35 te bitiyor. Önerileriniz için şimdiden teşekkürler :)

Dostum selam en mantıklısı berberde çıraklık yapıp kazandığın parayı dolara yatırmak ve her paran yettiğinde bir tane PC parçasını almak (indirimdeyse)veya okulda Beypazarı'da satabilirisn ben şahen yaptım :D

Söylemeyi unutmuşum dersleri ihmal etme orantıyı kaçırma.

Bu ülkede okul sadece senin en değerli vaktini çalar. Acilen sevdiğin bir meslekte uzmanlaş, çalış ne bileyim. Üniversite okuyanlar ne oluyor ki?

Bu yaşta bunu düşünmen üzücü ama bir yandan iyi. Para kazanmak için bir sürü yol var. Oku diyenleri dinleme, sürü psikolojisi işte ne diyelim?

Bu ülkede okul sadece senin en değerli vaktini çalar. Acilen sevdiğin bir meslekte uzmanlaş, çalış ne bileyim. Üniversite okuyanlar ne oluyor ki?

Bu yaşta bunu düşünmen üzücü ama bir yandan iyi. Para kazanmak için bir sürü yol var. Oku diyenleri dinleme, sürü psikolojisi işte ne diyelim?

Mesela hocam neymiş o yollar? Freelance falan diyecekseniz size sadece bir dönem para kazadırır o da kesin değil. Edit: (13 yaş için ). Gülmek yerine cevap verirseniz memnun olurum.

13 yaşındayım ve Karaman'da yaşıyorum. Ailemden bilgisayar istiyorum ve almıyorlar binaenaleyh kendime bilgisayar almak için para biriktirmem lazım. Ayrıca okuyorum 8. sınıfım dersim saat 3.35 te bitiyor. Önerileriniz için şimdiden teşekkürler :)
Antivirüs gibi konulardan ilerle iyi para var fakat işe girmen zor. İstersen bir şeyler öğretebilirim.

Antivirüs gibi konulardan ilerle iyi para var fakat işe girmen zor. İstersen bir şeyler öğretebilirim.

Tabii ki bilgiden zarar gelmez

8. sınıftasın, LGS'ye gireceksin. Bunları boş ver bence, LGS'ye odaklan. İlla çalışmak istiyorsan da yazı bekle. LGS şimdi daha önemli.

Evet LGS'ye gireceğim ama hedefim çok yüksek bir lise değil ve çok fazla zaman artıyor sosyal medyada vakit geçireceğime para kazanmak isterim.

13 yaşındaki birine okul gereksiz diyen birine kıytırık bir ünide işletme okumakla iyi bir ünide okuyup kariyer sahibi olmanın veya üniversiteye gidip kendini geliştirmenin farkını anlatmak bile anlamsız kalır.

13 yaşındaki birine okul gereksiz diyen birine kıytırık bir üniversite de işletme okumakla iyi bir bölümde okuyup kariyer sahibi olmanın veya üniversiteye gidip kendini geliştirmenin farkını anlatmak bile anlamsız kaliki.

Onu anlatmaya çalışıyorum bende kendimi yazılım alanında geliştiriyorum ama diploma olmadan hiçbir şey yapamıyorsun. Hahaha atıp geçiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı