13 yaşındaki kardeşim geceleri ağlıyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

ZELOXC

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar, 13 yaşında daha çocukluk-ergenlik aşamasında bir kardeşim var. Aynı odada oturuyoruz. O uyurken birden ağlamaya başladı. Anlayamadım. Sizce ne olabilir? Son 2 gündür oluyor aralıklı şekilde.

Arkadaşlar, 13 yaşında daha çocukluk-ergenlik aşamasında bir kardeşim var. Aynı odada oturuyoruz. Gece bilgisayar oynarken birden kardeşim ağlamaya başladı. Anlayamadım. Sizce ne olabilir? Son 2 gündür oluyor aralıklı şekilde.
Ergenliğe yeni yeni giriyorsa duygu değişimleri normaldir hocam. Sorun diyeceğim de cevap vermez. Belki sevdiği falan olabilir 🤔

Arkadaşlar, 13 yaşında daha çocukluk-ergenlik aşamasında bir kardeşim var. Aynı odada oturuyoruz. Gece bilgisayar oynarken birden kardeşim ağlamaya başladı. Anlayamadım. Sizce ne olabilir? Son 2 gündür oluyor aralıklı şekilde.

Bilgisayar oynatiyor musun ya da ilgileniyormun.

Belki okulda bir olay olmuş olabilir.

Okul değiştirdi mi veya liseye falan mı geçti? Yani okul veya sınıfla ilgili bir şey olmuş olabilir mi? En iyi cevabı o bilir sormaktan zarar gelmez.

Kendisine sormayı denediniz mi?

Kendisine sormayı denediniz mi?

Kendisine sordum gece herhangi bir şey hatırlıyor musun diye hayır dedi.

Okul değiştirdi mi veya liseye falan mı geçti? Yani okul veya sınıfla ilgili bir şey olmuş olabilir mi? En iyi cevabı o bilir sormaktan zarar gelmez.

Belki okulda bir olay olmuş olabilir.

Hayır her gün ne olup bittiğini soruyorum ve kontrol ediyorum.

Bilgisayar oynatiyor musun ya da ilgileniyormun.
Evet.

Ergenliğe yeni yeni giriyorsa duygu değişimleri normaldir hocam. Sorun diyeceğim de cevap vermez. Belki sevdiği falan olabilir 🤔
Sanmıyorum hocam.

Evet.
Sana doğruyu söylediğini serden biliyorsun? Bence darlama kendi haline bırak ergenlik bu sonuçta.

Evet.

Sanmıyorum hocam.

İlginç. Ağlaması için elbet bir sebebi vardır darlamayın ama bazı günler sorun neden ağladın veya ağlıyorsun diye. Bir gün dayanamayıp söyleyebilir. 13 yaş az bir yaş da değil.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı