130.000 TL'lik toplanan sistemde uyumsuzluk var mıdır?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bütçe
130.000TL

Lıterhf

Hectopat
Makaleler
2
Arkadaşlar. Böyle bir sistem toplamayı düşünüyorum ekran kartı stoğu olmadığı için ne yazık ki toplayamıyorum ve pahalı olduğundan ortalama 130bin TL tuttu.
Fiyatlar inerse 60bin TL bir sistem toplama düşüncem var. Kararsızım ama ne yapacağımı bilmiyorum kafama göre bir sistem topladım sizinle paylaşmak istedim.
Parcalar uyumlu mu değil mi kotumu iyi mi anlamınca yardımlaşmak istedim doğrusu.
Kullanım amacı: Oyun/iş/yayın/render/edit/yazılımcılık/Video
Donanım: Alt bolumdedir. (toplama sistem şart) dalga geçmeyiniz ciddi soru soruyorum herkesin birçoğunun sistemi boyle oluyor. Bende gorerek istedim bu paraya custom sıvı soğutma sistemler var fakat bakımı acayip zor ondan bu tarz bir sistem alma isteği duydum.

Ekran kartı:
İşlemci:
Anakart:
RAM:

Ana disk:
1.
2.

Yardımcı disk:
1.
2.
3.
4.
5.
6.

Kasa:

Güç kaynağı:

Taşınabilir disk:

Fan:
1. Corsair LL120 Dual Light Loop White RGB 120 mm Fan (3'lü Set)

2. Corsair LL120 Dual Light Loop White RGB 120 mm Fan (3'lü Set)

Sıvı soğutma:

Monitör:
1.
2.
3.

Ekipman:
Kulaklık:

Klavye:

Mouse:

Mouse pad:

Kamera:

Mikrofon:

Sistem koruması:
Priz:

Kesintisiz güç kaynağı:

Ekran kartı / anakart koruma:

Konfor:

Sistemin kablolama yardımcısı:

Şarj doldurma:

Not: Ürün link bozulursa veya yanlış ise yazınız bana.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar. Böyle bir sistem toplamayı düşünüyorum ekran kartı stoğu olmadığı için ne yazıki toplayamıyorum ve pahalı olduğundan ortalama 130bin TL tuttu.
Fiyatlar inerse 60bin TL bir sistem toplama düşüncem var. Kararsızım ama ne yapacağımı bilmiyorum kafama gore bir sistem topladım sizinle paylaşmak istedim.
Parcalar uyumlu mu değil mi kotumu iyi mi anlamınca yardımlaşmak istedim doğrusu.
Kullanım amacı: Oyun/iş/yayın/render/edit/yazılımcılık/Video
Donanım: Alt bolumdedir. (toplama sistem şart) dalga geçmeyiniz ciddi soru soruyorum herkesin birçoğunun sistemi boyle oluyor. Bende gorerek istedim bu paraya costum sıvı soğutma sistemler var fakat bakımı acayip zor ondan bu tarz bir sistem alma isteği duydum.

Ekran kartı:

İşlemci:

Anakart:

RAM:

Ana disk:
1.
2.

Yardımcı disk:
1.
2.
3.
4.
5.
6.

Kasa:

Güç kaynağı:

Taşınabilir disk:

Fan:
1. Corsair LL120 Dual Light Loop White RGB 120 mm Fan (3'lü Set)

2. Corsair LL120 Dual Light Loop White RGB 120 mm Fan (3'lü Set)

Sıvı soğutma:

Monitör:
1.https: //www.itopya.com/aoc-24-c24g1-2xhdmi-dp-vga-144hz-1ms-freesync-full-hd-curved-gaming-monitor-/
2.https://www.itopya.com/asus-24-tuf-gaming-vg249q-144hz-1ms-vga-hdmi-dp-fhd-freesync-gaming-monitor/
3.https://www.itopya.com/asus-32-rog-swift-pg329q-175hz-1ms-2xhdmi-dp-g-sync-gaming-monitor/

Ekipman:
Kulaklık:

Klavye:

Mouse:

Mouse pad:

Kamera:

Mikrofon:

Sistem koruması:
Priz:

Kesintisiz güç kaynağı:

Ekran kartı / anakart koruma:

Konfor:

Sistemin kablolama yardımcısı:

Şarj doldurma:

Not: Ürün link bozulursa veya yanlış ise yazınız bana.

RTX 3090 ve 5900X? 5950X alın.

Bütçem yetersiz.

O kadar masraf ettikten sonra fakir gibi hawk, xDrive koltuğa mı oturacaksın? Herman miller g embody veya Razer ıskur falan alsaydın.

Deriler terletiyor. Kumaş daha iyi gibi geldi hava atmak için almıyorum ihtiyacım ve hayalim olan bir şey için burada uğraşıyorum.

980 Pro alınmaz. Daha ucuza daha iyisi var.

Teşekkürler. Ama Samsung daha uzun ömürlü değil miydi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı