130 bin TL'ye Başlangıç motoru önerisi

melihkrr

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar motora yeni başlayacağım ama pek fazla bilgim yok ondan dolayı sizlere danışmak istedim açıkçası 125CC başlamak istemiyorum 250CC veya 200CC başlamak istiyorum şehir içi kullanmak için alacağım bütçem 120k 130k arası açıkçası nk 250 düşündüm fakat kronik + servis sıkıntısından bahsettiler bajaj öneriyorlar F250 veya NS200 sizce ne alabilirim bu bütçeye?

Kesinlikle Hero X-Pulse 200 öyleyse.

Hocam enduro motor istemiyorum açıkçası Hero güzel marka biliyorum fakat 2. el piyasası önemli satacağım zaman elden hemen çıkarmak istiyorum biraz kendimi geliştirdikten sonra güvendiğim zaman KTM Duke 390'a geçeceğim belki ara dönem olarak RKS R250 veya MT25 yapacağım aklımda başlangıç acemiliğimi atacağım motor arıyorum 1 yıl boyunca.

Rally kit de olursa tadından yenmez.

Neden bu motor hocam.

Hocam CF sr düşünmüyorum açıkçası arkadaşımda var aşırı memnuniyetsiz durumda servis vs olarak parça olarak maddi mana da cidden Yuki'de fazla güven vermiyor ilk motor olacağı için bajaj nasıl olur zaten yükselte yükselte gideceğim en azından hint malı üzmez F250 veya N250.

Hocam CF sr düşünmüyorum açıkçası arkadaşımda var aşırı memnuniyetsiz durumda servis vs olarak parça olarak maddi mana da cidden Yuki'de fazla güven vermiyor ilk motor olacağı için bajaj nasıl olur zaten yükselte yükselte gideceğim en azından hint malı üzmez F250 veya N250.

N250 atacaktım fakat istemezsiniz diye atmadım evet Sr Bende kullandım yuki de kullandım inanır mısın Sr daha çok sorun çıkardı :D görünüş olarak efsaneler fakat SRın pazarı daha iyi o yüzden attım.

Geri
Yukarı