130 bin TL'ye sistem önerisi

Bütçe
130000
Tamamdır.Egecabbar hocam peki bu parçaları nereden satın alabiliriz.İnternetten mi sipariş vermek lazım.Yoksa perakende bir satış noktası varmı?Satın alıp sistemi toparttırabileceğimiz biryer.

Tamamdır.Egecabbar hocam peki bu parçaları nereden satın alabiliriz.İnternetten mi sipariş vermek lazım.Yoksa perakende bir satış noktası varmı?Satın alıp sistemi toparttırabileceğimiz biryer.
Sistem zaten hazır olarak adresinize gönderiliyor. İnternetten satın alacaksınız. Sorun yaşamazsınız.

Egecabbar hocam attığın linki inceledim çok uygun bana.Sizden ricam daha iyi bir ram daha iyi bir ssd koysanız tekrar atsanız size zahmet olur mu?çok sağolun

Ram 64 olsun yok 2 tb yeterli.Birde oyun için bu ssd nin okuma yazma hızı önemlimi.Tam olarak ssd ne işe yarıyor depolama dışında bilmiyorumda ondan soruyorum

Ram 64 olsun yok 2 tb yeterli.Birde oyun için bu ssd nin okuma yazma hızı önemlimi.Tam olarak ssd ne işe yarıyor depolama dışında bilmiyorumda ondan soruyorum
Şu şekilde özelleştirebilirsin. Eğer anakart daha üst bir şey olsun dersen B650 tomahawk var. Gerek var mı dersen bence yok. SSD olarak 2 tane 1TB seçtim. Normalde Adata 1TB den 2 tane seçecektim ama böyle fiyatlı bir sistemde kötü olduğunu söyleyecekler olacağı için seçmedim.

Dosya Ekleri

• 1712870477469.png
    1712870477469.png
    74,4 KB · Görüntüleme: 10
Çok teşekkür ederim hocam

Hocam birde şeyi soracağım.Bu attığınız soğutucu bu pc için iyi mi?ve kartı ınno marka olarak güncellemişsiniz o daha iyimidir ısınması vs.

Son düzenleme:
Çok teşekkür ederim hocam

Hocam birde şeyi soracağım.Bu attığınız soğutucu bu pc için iyi mi?ve kartı ınno marka olarak güncellemişsiniz o daha iyimidir ısınması vs.
Jetstream'e göre çok daha iyidir ichill x3 baya iyi bir seri. Aradaki farka değer diye seçtim. 240mm soğutucu genel olarak 7800x3d için yeterli olur. Zaten 2x200mm fanları var kasanın baya iyi hava akışı sağlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı