130 lira civarı kulak içi bass kulaklık

MyriadL

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. 130 lira civarında kulak içi bassları güzel olan bir kulaklık arıyorum. Şekil açısından normal olursa daha iyi olur. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Üzgünüm ama o bütçeyle sadece Bim'deki kasada satılan kulaklıkları alabilirsiniz ancak biraz bütçenizi yükseltebilirseniz Anker q10 öneririm bass konusunda şu ana kadar kullandığım en iyi kulaklık ayrıca tizleri de çok net veriyor.

Edit: Başlıkta kulak içi yazıyormuş özür dilerim kulak içi konusunda bilgim çok yok ancak kulak üstüne döner fikrin belki diye silmiyorum bunu :)

Hocam Oppo'nun telefon içinden çıkan kulaklığını kullanıyorum ve bass konusunda gayet iyi geliyor benim için o civarda bir şey olursa olur yani.

Önerim Kulak üstü Kulaklıktır:

Eğer 50TL kadar daha bütçeni arttırabilirsen sanat tavsiyem Layftech H03 olacaktır.Bu kulaklığı ben de yaklaşık 1.5 yıldır kullanıyorum, şuana kadar herhangi bir sorununu görmedim.Şahsen ilk aldığımda birkaç deneme yapmıştım ve şu sonuçlara ulaştım: 1) Sesi en yükseğe aldığınızda kendi sesinizi bile duymazsınız, 2) 7.1 Destekli olduğu için, 7.1 şarkılar dinleyebilir ve Oyunlarda bu özelliği kullanıp daha rahat ses kasabilirsiniz. 3) Mikrofonu: Benim pek kullandığım olmadı sadece bazen Discord'da kullandım ve gayet başarılıydı herhangi bir şekilde sesimde cızırtı vs. yoktu.

Sayacağım özellikleri bu kadar tabi ki RGB Işıklandırma ve ayarlanabilir kafa bandı vs. söylemedim gerek olmadığı için bence gayet işlevsel bir kulaklık almanı öneririm.

Kulak üstü kulaklığa sahibim daha pratiklik olması açısından kablolu kulak içi kulaklık aramaktayım cebe atma açısından.

Yeni konular

Geri
Yukarı