Keşke Remake'i yapılsa dediğiniz oyunlar

Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Medikal
Merhaba dostlar, azıcık sohbet muhabbet konusu açayım dedim. Şu oyunun Remake'i yapılsa 900 saat oynarım dediğiniz oyunlar nelerdir? Ben başlarım;

C&c generals.

Yıllarca oynarım inatlada hala şu yapımı tekrar düzenlemiyorlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Witcher 1. haberi gelmişti ama bir gelişme göremedim heyecanla bekliyorum.

Remake olarak değil de güncelleme olarak Days Gone düşünüyorum. Hikayeyi ve seslendirmeyi remakeleyerek yeni versiyonu çıkarabilirler.

Merhaba dostlar, azıcık sohbet muhabbet konusu açayım dedim. Şu oyunun Remake'i yapılsa 900 saat oynarım dediğiniz oyunlar nelerdir? Ben başlarım;

C&c generals.

Hikayeli oyun için Half-Life 2 kesinlikle. Half-Life 3 çıksada oynasam.

C&c generals.

Konuya girip Generals yazayım diye düşünürken sizinde aynısını yazdığınızı gördüm :D +1

Assassin's Creed Ezio Üçlemesi, Black Flag. Bu oyunlara sağlam bir grafik upgrade'i yapmaları yeterli olur.
Assassin's Creed Unity için ise tamamıyla bir remake atılmalı diye düşünüyorum. Fransız ihtilalinin ve özgürlük hissinin daha ön planda olduğu, sinematiklerin ve seslendirmelerin çok daha iyi olduğu bir oyun yapılmalı. Gerçekçi elementlerden oluşması, parkur mekaniklerinin cilalanıp daha da akıcı hale getirilmesi ve haritanın kopyala yapıştır olmadan daha da büyütülmesi oyunu arşa çıkaracaktır.

Zelda II: The Adventure of Link

Yeni konular

Geri
Yukarı