130 TL altı kulaklık önerisi

bwran

Hectopat
Daha fazla  
Oyun oynayacağım için ses kasmalık 130 TL altı kulaklıklar bakıyorum. Ses kasmak için alacağım yardımcı olabilirseniz sevinirim iyi günler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam herhangi bir problem var mı CS:GO Valorant gibi oyunlarda ses kasabiliyor musunuz?

Ses kasmayı denemedim. Problem olarak dışarıya çok ses veriyor, ve eğer takmadan önce kabloyu düzleştirmezseniz kablo dolanıyor. Ayrıca ses seviyesi de çok yüksek değil. Ama bu bütçedeki bir kulaklık ile ses kasılabiliyorsa en iyi bununla olur. Çünkü bu bütçede kulaklık yok denecek kadar az.

Ses kasmayı denemedim. Problem olarak dışarıya çok ses veriyor, ve eğer takmadan önce kabloyu düzleştirmezseniz kablo dolanıyor. Ayrıca ses seviyesi de çok yüksek değil. Ama bu bütçedeki bir kulaklık ile ses kasılabiliyorsa en iyi bununla olur. Çünkü bu bütçede kulaklık yok denecek kadar az.
rica etsem youtubeden ses kasma testi isimli bi video var onu açıp bi test edebilirmisiniz?

Rica etsem YouTube'dan ses kasma testi isimli bir video var onu açıp bir test edebilir misiniz?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu video ile test ettim.
Sesin nereden geldiğini anlamakta zorlanmıyorum ama düşmanın ayak sesini çok uzaktan alamıyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu video ile test ettim.
Sesin nereden geldiğini anlamakta zorlanmıyorum ama düşmanın ayak sesini çok uzaktan alamıyor.
anladim efendim tesekkurler iyi günler dilerim.

Geri
Yukarı