130 TL Gamepad Önerisi

Lydranx

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar, bütçem 130 TL. Dayanıklı ve uzun ömürlü bir ürün istiyorum.
Aklımda SG R218 var. Ancak daha iyi bir ürün varsa onu alırım.
Teşekkürler.

Arkadaşlar, bütçem 130 TL. Dayanıklı ve uzun ömürlü bir ürün istiyorum.
Aklımda SG R218 var. Ancak daha iyi bir ürün varsa onu alırım.
Teşekkürler.
Kendim dualshock 3 yani ps3 kolunu kullanıyorum. Dayanıklı bir ürün yaklaşık 5 senedir kullanıyorum. Orjinal bulmanız zor ama yine de sağlam bir kol. Tavsiye ederim.

Kendim dualshock 3 yani ps3 kolunu kullanıyorum. Dayanıklı bir ürün yaklaşık 5 senedir kullanıyorum. Orjinal bulmanız zor ama yine de sağlam bir kol. Tavsiye ederim.
Orjinalini bulabilsem dediğiniz olabilirdi ancak orjinali yok
Ayrıca pcye bağlamak zahmetli diye biliyorum

Merhaba. Bilgisayarda mı kullanıyorsunuz? Eğer bilgisayarda kullanmanın bir yolu varsa anlatır mısınız?
Bilgisayarda kullanıyorum. Kullanmanın yolunu internetten bulabilirsiniz 13 14 yaşlarında bir çocuk var ondan yapabilirsiniz. Scp driver diye birşey indiriyorsunuz sonra her bilgisayarı açtığınızda bu programı açık 3 tane tikten en sol ve en sağda ki tıkları seçiyorsunuz. Seçtikten sonra install a tıklıyorsunuz ve 30 40 saniye bekliyorsunuz ve sonra konsolunuz bilgisayara bağlanmış oluyor. Ama dediğim yöntem kablo ile bağlarsanız. Kablosuz bağlarsanız ilk 2 tıkı seçiyorsunuz.

Bilgisayarda kullanıyorum. Kullanmanın yolunu internetten bulabilirsiniz 13 14 yaşlarında bir çocuk var ondan yapabilirsiniz. Scp driver diye birşey indiriyorsunuz sonra her bilgisayarı açtığınızda bu programı açık 3 tane tikten en sol ve en sağda ki tıkları seçiyorsunuz. Seçtikten sonra install a tıklıyorsunuz ve 30 40 saniye bekliyorsunuz ve sonra konsolunuz bilgisayara bağlanmış oluyor. Ama dediğim yöntem kablo ile bağlarsanız. Kablosuz bağlarsanız ilk 2 tıkı seçiyorsunuz.
Kusura bakmayın çok şey soruyorum ama :)
Gecikme vs oluyor muydu peki?

Bilgisayarında Bluetooth mevcut mu ?
Eğer Bluetooth özelliğin var ise orijinal DualShock 4 bağlayabilirsin. Fakat 600 lira gibi fiyatlara çıkmış durumda ve 250-300 aralığındakilerin hepsi replik DualShock 4. ben linkteki ürünü alıp Bluetooth üzerinden bağlayıp DS4 Windows programı üzerinden kablosuz şekilde kullanabiliyorum. İsterseniz düşünün.

Bilgisayarında Bluetooth mevcut mu ?
Eğer Bluetooth özelliğin var ise orijinal DualShock 4 bağlayabilirsin. Fakat 600 lira gibi fiyatlara çıkmış durumda ve 250-300 aralığındakilerin hepsi replik DualShock 4. ben linkteki ürünü alıp Bluetooth üzerinden bağlayıp DS4 Windows programı üzerinden kablosuz şekilde kullanabiliyorum. İsterseniz düşünün.

Bluetooth yok. Kaç tl ki ?

Bluetooth yok. Kaç tl ki ?
Bluetooth dongle fiyatları da 30-40 lira gibi bir şey. Bluetooth adaptör ile birlikte alsak bile 200 lira etmiyor.

Ben artık her 3-4 ayda bir kol almaktan sıkıldım. İnanın Pes 2006'dan beri oynuyorum. Her sene en az 3 tane alırım. Ya kablosu bozulur, ya düğmesi basılı kalır. Uzun vadeli çözümler istiyorum.

Uzun süre idare edecekse 200 lira bir şey değil. USB Bluetooth adaptörle birlikte alınabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı