130 TL ile ne yapılabilir?

Tam tür sayılmıyor ama Nihilist konular ilgimi çekiyor bu türde bildikleriniz var mı? Yoksa bile nasıl denir depresif, yıkık, üzgün konularda kitaplar var mı?
Hocam okumadım fakat "Veronika Ölmek İstiyor" diye bir kitap var, ona bakabilirsiniz. "Bir İdam Mahkumunun Son Günü" hüzünlü bir kitaptır. Başka aklıma gelmiyor. "İçimdeki Müzik" veya "Limon Kütüphanesi" hüzünlüydü diye hatırlıyorum. Biraz 15 yaş kitapları bu ikisi fakat okunabilir.

Biraz 15 yaş kitabı fakat okunabilir.
14 yaşındayım sorun yok. :D

Hocam okumadım fakat "Veronika Ölmek İstiyor" diye bir kitap var, ona bakabilirsiniz. "Bir İdam Mahkumunun Son Günü" hüzünlü bir kitaptır. Başka aklıma gelmiyor. "İçimdeki Müzik" veya "Limon Kütüphanesi" hüzünlüydü diye hatırlıyorum. Biraz 15 yaş kitapları bu ikisi fakat okunabilir.
Veronika Ölmek İstiyor ve Bir İdam Mahkumunun son günü ilgimi çekti saate çok geç değil, anneme yakalanmadan çıkıp alabilirim aslında şimdi.

14 yaşındayım sorun yok. :D
Hocam o zaman okumalısınız. Ben 12 yaşımda "İçimdeki Müzik" kitabını okumuştum. 1 yıl öncede "Limon Kütüphanesi"ni okumuştum. Benzer tür olarak "Kiraz Ağacı ile Aramızdaki Mesafe" var fakat boş kalırsanız okuyun veya onları çok beğenirseniz. Bence çok güzel değil ama okunur.

Veronika Ölmek İstiyor ve Bir İdam Mahkumunun son günü ilgimi çekti saate çok geç değil, anneme yakalanmadan çıkıp alabilirim aslında şimdi.
Hocam şimdiden söyliyim "Veronika Ölmek İstiyor"da terbiyesizlik çok diye duymuştum o yüzden okumamıştım. Yani anneniz görse yanlış anlayabilir.

Geri
Yukarı