130 TL kulak içi kulaklık önerisi

Eren BlackSnake

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba dostlar kendime kulak içi kulaklık almak istiyorum limitim 130 TL belki zorlarsak 150 TL olabilir. Telefondan (Casper Via V5) müzik dinlemek için alacağım. Aklımdakiler:

JBL T280A
Xiaomi Hybrid Pro HD
KZ ZS5

Yeni kulaklık tavsiyelerine açığım. Yukarıdaki üçünden hangisinin daha iyi olduğunu da söylerseniz mutlu olurum şu anlık KZ ZS5'e daha yatkınım. Şimdiden teşekkürler :)

Ya ben onun hakkında çok iyi eleştiriler bulamadım.

Nedenini de söylerseniz çok mutlu olurum.

Sizce onu diğerlerinden üstün kılan özellik nedir ? Daha önce kullandınız mı ?
Ben bizzat kullanıyorum tasarımı farklı çok acayip gözükse de kulağa çok güzel oturuyor ve düşmüyor. Onun haricinde sesler gerçekten çok net temiz ses alıyorsunuz. Ve en önemlisi benim için kablosu örgülü ve dayanıklı ben cebimde çok taşırım kulaklığı çıkarırken sokarken zarar görmesin diye tercih ettim karşılığını da verdi. Sağlamlık hissi çok net var.

Xiaomi Hybrid Pro HD Tam bir fiyat performans ürünü, ayırca kendim kullanıyorum tek sevmediğim yanı kışın kulaklık bölümü metal olduğundan hafif can sıkıntısı yaratıyor ama rahtsız edecek seviyede değil

Ben bizzat kullanıyorum tasarımı farklı çok acayip gözükse de kulağa çok güzel oturuyor ve düşmüyor. Onun haricinde sesler gerçekten çok net temiz ses alıyorsunuz. Ve en önemlisi benim için kablosu örgülü ve dayanıklı ben cebimde çok taşırım kulaklığı çıkarırken sokarken zarar görmesin diye tercih ettim karşılığını da verdi. Sağlamlık hissi çok net var.
Teşekkür ederim sumpan'ı sipariş ettim. Bakıp deneyeceğim. Bu arada En İyi Cevap senin olmalı diğerine yanlışlıkla bastım :)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı