130 TL kulaklık önerisi

Typhon18

Kilopat
Merhabalar arkadaşıma hediye kulaklık almak istiyorum. Oyun için kullanacak 130 TL bütçe var. Alışverişin Trendyol'dan olması lazım yani başka site önermeyin lütfen. Belki 10-20 TL üzerine çıkabilirim? Bu fiyatlara varsa tavsiyeleriniz açığım, yardımlarınız için teşekkürler.
Kendim bu ikisini buldum ama nasıl hiç fikrim yok;

Son düzenleyen: Moderatör:
Online Alışveriş Sitesi, Türkiye’nin Trend Yolu | Trendyol
Kulaklığı yaklaşık 4 aydır kullanıyorum ve herhangi bir sıkıntıyla karşılaşmadım. 2-3 saat oyun sürecinde kulağı veya kafayı ağrıtmıyor, hafif de bir şey. Yalnızca kulaklık LED ışıklandırmaya sahip, düz mavi ışık yanıyor. Işıklandırmayı ayarlamak için HP'nin bir uygulaması var mı bilmiyorum ama fiyatına göre ürün fena değil bence. Ses kalitesi gayet güzel geldi bana, 7.1 olması da güzel bir detay. (Bütçenizi biraz aştığını biliyorum ama yine de tavsiyede bulunmak istedim. )

Online Alışveriş Sitesi, Türkiye’nin Trend Yolu | Trendyol
Kulaklığı yaklaşık 4 aydır kullanıyorum ve herhangi bir sıkıntıyla karşılaşmadım. 2-3 saat oyun sürecinde kulağı veya kafayı ağrıtmıyor, hafif de bir şey. Yalnızca kulaklık LED ışıklandırmaya sahip, düz mavi ışık yanıyor. Işıklandırmayı ayarlamak için HP'nin bir uygulaması var mı bilmiyorum ama fiyatına göre ürün fena değil bence. Ses kalitesi gayet güzel geldi bana, 7.1 olması da güzel bir detay. (Bütçenizi biraz aştığını biliyorum ama yine de tavsiyede bulunmak istedim. )
Tavsiyeniz için teşekkür ederim hoşuma gitti alabilirim bunu.

Geri
Yukarı