130 TL Oyuncu Kulaklığı Tavsiyesi

Xurmirac

Kilopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 5600X | RTX 3060Ti
Arkadaşlar Creative Draco HS-850 sipariş etmiştim 127 liraya ancak stokta kalmadığı için para iadesi istedim ve para iadem yapılacak. Yurt dışından da olabilir bir kulaklığa ihtiyacım var. Şu anda 20 liralık Philips kullanıyordum ancak sanırım temassızlık var ses bir gidiyor bir geliyor. Alacağım kulaklığında müzik kalitesi kesinlikle iyi olması lazım çünkü bilgisayar kullanırken sürekli kulaklık takınan birisiyim müziklerimi kulaklıkla dinliyorum. Logitech G230 önereceksiniz ama o kulaklığın müzik performansı kötü geldi bana. 130 liraya da bulamadım zaten. Varsa tavsiyeleriniz bekliyorum.

Güncelleme : Bütçemi maksimum 200 liraya kadar çıkarabilirim. Eğer 200 liraya yakın kafama yatan kulaklık bulamazsam bu kulaklığı almayı düşünüyorum.

Creative Draco HS-850 Gaming Kulaklık | sanalmarketim

41 Dolara Amazon'da Steelseries Siberia V2 var sizce bir sıkıntı çıkar mı, nasıldır ?

Amazon.com: SteelSeries Siberia v2 Full-Size Gaming Headset - (Black): Computers & Accessories

Arkadaşlar Amazon'dan uzun araştırmalarım sonucu birkaç markadan kulaklık modeli aldım. Bunlardan hangisini tavsiye edersiniz ? Müzik performansının yüksek olmasına dikkat edilirse sevinirim.

Plantronics :

Amazon.com: Plantronics GameCom 388 Gaming Stereo Headset - Compatible with PC: Computers & Accessories
Amazon.com: Plantronics GameCom 380 Gaming Stereo Headset - Compatible with PC: Computers & Accessories
Amazon.com: Plantronics GameCom 780 Gaming Headset with Surround Sound - USB Compatible with PC - (Certified Refurbished): Computers & Accessories

Steelseries :

Amazon.com: SteelSeries Siberia v2 Full-Size Gaming Headset (Blue) (Certified Refurbished): Computers & Accessories
Amazon.com: 3hv2 Gaming Headset: Computers & Accessories
Amazon.com: SteelSeries 5Hv3 Gaming Headset for PC, Mac, Tablets, and Phones: Computers & Accessories

Razer :

Amazon.com: Razer Kraken USB Over Ear PC and Music Headset - Black: Computers & Accessories

Creative :

Amazon.com: Creative Sound Blaster Tactic3D Rage USB Gaming Headset v2: Computers & Accessories

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı