130 TL RGB mouse pad önerisi

Bütçe
130

taxszd

Centipat
Yer
26.357896, 127.783809
Daha fazla  
Merhaba. halihazırda kullanmış olduğum mouse pad eskidiği için mouse pad arayışına girdim. hem bütçem kısıtlı olduğu için hem de RGB olmasından dolayı bu mouse pad ilgimi çekti. Bu mouse pad alınır mı? Veya 130₺ bandında önerebileceğiniz bir mouse pad var mı?

SteelSeries QCK düşündüm ama küçük olduğu için tereddüt ettim küçük olması sorun yaratır mı?

RGB gibi bir takıntınız yoksa çok kaliteli ürünler var ama sanırım RGB takıntınız var.

https://www.hepsiburada.com/appa-srf-888-rgb-78x30cm-mouse-pad-p-HBV00000QVOMO bu ürünü alalı bir hafta oldu gayet memnunum ışıklandırma ve modları çok iyi mouse üzerinde akmasa da güzel kayıyor, yumuşak bir mouse pad değil bir de

Hocam uzun kullanımda nasıl olur acaba?

SteelSeries QCK düşündüm ama küçük olduğu için tereddüt ettim küçük olması sorun yaratır mı?

Hocam uzun kullanımda nasıl olur acaba?
uzun kullanımda sorun çıkarmaz gibi dikişleri vs gayet sağlam 2 sene rahat götürür diye düşünüyorum ama ışıklarında bir sorun çıkar mı bilemem

Şu an kullandığınız ürünün boyutları nedir?

Hocam boyutunu bilmiyorum 30₺ ye şoktan almıştım Rampage marka.

Uzun kullanımda sorun çıkarmaz gibi dikişleri vs gayet sağlam 2 sene rahat götürür diye düşünüyorum ama ışıklarında bir sorun çıkar mı bilemem.

Hocam bilemedim bütçemi de aşıyor.

Geri
Yukarı