130 TL VDSL Modem Önerisi

BthnKaratas

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar...
TTnet'e abone olacağız. 24MBPS modeme 24 ay 168 TL diyorlar.
120-130 TL civarı VDSL modem önerebilir misiniz acaba ?
N11 gibi siteler kabulumdur. :)
Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
O fiyatlarda kaliteli bir VDSL modem bulamazsınız.
Verdikleri 168 TL'lik modemi alabilirsiniz. Gayet güzel bir modemdir, şahsen onu kullanmaktayım.

O fiyatlarda kaliteli bir VDSL modem bulamazsınız.
Verdikleri 168 TL'lik modemi alabilirsiniz. Gayet güzel bir modemdir, şahsen onu kullanmaktayım.

Hangi modeli vereceklerini söylemiyolar ki. Huawei, ZTE, Zyxel, Tplink... Stokta hangisi varsa onu veririz diyor. Acaba verecekleri modem VDSL bir modem mi? Bunu nereden anlayacağım.

16 Mbps'den yüksek bir hız satın alıyorsanız, VDSL verecekler tabii ki. Ama emin olmak için sorabilirsiniz de.
Verdikleri markalar kalitesiz markalar değil, rahatlıkla alabilirsiniz.

2 ayrı fiyat sunuyorlar.

Paket şu;
24Mbit 50GB AKK, kota dolunca 8Mbit.

Paket 50.90TL + modem 3TL yada
Paket 48.90TL + modem 7TL

İkincisini seçicem. 24 ay sonra 48.90TL olur faturam. Modeme de bakarım ne getirdiklerine. Ona göre davranırım.

Peki hocam...

Torrentte vs. başka şeylerde kısıtlama oluyor mu ? Oluyorsa basit bir şekilde kaldırabiliyor muyum bunu?

Türkiye gibi bir yerde, bir ev internet kullanıcı için çok pahalı bir ürün bana göre. Alabileceğim en yüksek hız zaten 50Mbps . O kadar aşırıya gerek olduğunu düşünmüyorum. Görüşün ve tavsiyen için teşekkür ediyorum. Yarım saat önce bağlandı.

Tp-Link TD-W9970v3 getirdiler ve hediye edildiği söyleniyo ücret vermicekmişim.

İşimi göreceğini düşünüyorum. :)

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı