130 TL'ye oyun önerisi

@dogan_orun Arma 3 alayım mı sizce? Bu tür oyunları seviyorum daha çok fpp shooter veya savaş oyunları.

Seviyorsan al ben o tarz oyunları pek sevmiyorum. Battlefield olabilir. 1 ve 2.dediğim gibi ben sevemedim. Sen sevebilirsin. Bir örnek vereyim laf lafı açmışken. Mesela benim akrabam var. FIFA'yı ben çok iyi oynarım. Çocukluğumdan beri hep yenerim abimi. Halai sterlerse yenerim ama ortak oyunda bile beceriksizler. Sülalemde bütün abilerimi çocukken yendim.:D ama abim çok iyi strateji oynar. Hani ben beceremem. Ama onu izlemeyi severim. Oda FIFA 22 de fut champsa gelince beni izlemeyi sever. Seviyorsan oynarım dersen al oyna. Oyun hakkında bir şey diyemem. Kabaca pek ısınamadığım bir oyun oldu. Oynanış videolarını çok izledim.

Seviyorsan al ben o tarz oyunları pek sevmiyorum. Battlefield olabilir. 1 ve 2.dediğim gibi ben sevemedim. Sen sevebilirsin. Bir örnek vereyim laf lafı açmışken. Mesela benim akrabam var. FIFA'yı ben çok iyi oynarım. Çocukluğumdan beri hep yenerim abimi. Sülalemde bütün abilerimi çocukken yendim.:D ama abim çok iyi strateji oynar. Hani ben beceremem. Ama onu izlemeyi severim. Oda FIFA 22 de fut champsa gelince beni izlemeyi sever. Seviyorsan oynarım dersen al oyna. Oyun hakkında bir şey diyemem. Kabaca pek ısınamadığım bir oyun oldu. Oynanış videolarını çok izledim.

Önerebileceğiniz bir oyun var mı?

Önerebileceğiniz bir oyun var mı?

Önerdim. Başlıca 3 favorim. Batman Arkham Knight. The Witcher 3 ve Days Gone. Alien ıslolatıon. Saydıklarım içinde ilk benim gönül favorim hepsi güzel. Her zaman bir yanımda olmasını istediğim Batman Arkham Knight. Çok harika olmuş. Türkçe yaması senaryosu. Yani Batman hissettim kendimi. Tabii diğer oyunlar da olay oyun.

Yeni konular

Geri
Yukarı