130 TL'ye Oyuncu Faresi Önerisi

Sanki hiç Rampage kullanmadık da bilmiyoruz hocam :) En son kullandığım Rampage mouse 3 ayda bozulmuştu.

Kasamdakasam rampage değil Rampage'in çöp fanı var, gerçek bir çöp.

Bir daha baktım, hala çöp.

Güzel ürünlerini öneriyoruz zaten, mesela Drop Plus'ın fiyatı bir ara çok iyiydi bol bol öneriyordum :)
Hocam ben rampage fanı değilim , çoğu ürününü de önermem. Fakat 3 ayda bozulması sizin kullanımınızla alakalı olabilir veya ürün modeliyle. Ben 2 yıldır sorunsuz kullanıyorum.

Ufak bir dipnot'da Rampage için düşmek istiyorum. Yaklaşık 2 yıl önce Vatan Bilgisayardan, Rampage KB-R18 MYTH Kırmızı renk mekanik klavyeyi 170 TL'ye almıştım. Ne ışıklandırmasında ne tuşlarında, çok yoğun kullanımıma rağmen en ufak bir problem bulunmamakta.

Tabii sütten ağzı yanmış arkadaşların da yorumlarını dikkate almak lazım, neticede kendi canları yanmış bir başkasınınkide yansın istemiyorlar. Ama bana sorarsanız elektronik ürünlerde biraz şans faktörünün önemide var gibi.

Kullandığım Klavye

Yine 1.5 yıl önce sistem toplarken Rampage marka güç kaynağı tercih ettim, bütçem kısıtlı olduğu için. 1 ay sürmedi Güç Kaynağı sesli bir biçimde patladı :) Vatan Bilgisayara iade talebiyle gönderdim ve para iadesi alarak Xigmatek marka güç kaynağına geçiş yaptım. Çok kıytırık ürünleride var, standart ürünleride.

Ufak bir dipnot'da Rampage için düşmek istiyorum. Yaklaşık 2 yıl önce Vatan Bilgisayardan, Rampage KB-R18 MYTH Kırmızı renk mekanik klavyeyi 170 TL'ye almıştım. Ne ışıklandırmasında ne tuşlarında, çok yoğun kullanımıma rağmen en ufak bir problem bulunmamakta.

Tabii sütten ağzı yanmış arkadaşların da yorumlarını dikkate almak lazım, neticede kendi canları yanmış bir başkasınınkide yansın istemiyorlar. Ama bana sorarsanız elektronik ürünlerde biraz şans faktörünün önemide var gibi.

Kullandığım Klavye
Bence kalitesiz markalarda şans işi.

Geri
Yukarı