1300-1400₺ arası brown-red switch klavye önerisi

Makaleler
13
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Sistem: Ryzen 5 1600AF 3.8 All Core / Asrock B450M Pro4 / HyperX Fury 2x8 3600Mhz Cl16 OC / SilverStone PermaFrost 240 / EVGA RTX 3060Tİ FTW3 Ultra LHR / XPG İnvader
Dün gece halihazırda kullandığım Legion K500 klavyemin numpadi basmamaya başladı, şu anda kullanabiliyor olsam da numpad üzerindeki enter tuşu çalışmıyor ve tekrar ne zaman sorun çıkaracağı belli de değil.

Bu sebeple de yeni bir klavyeye geçmek istiyorum. Açıkçası bir klavyeye 2500-3000₺ gibi paralar vermek istemiyorum, 1300-1400₺'ye tercihen brown-red switch olmak üzere bir cihaz arıyorum, duruma göre makul fiyatlar olduğu sürece daha fazlasını da verebilirim.

Aklımda Ajazz AK992 var şu anda 1650₺ gibi bir fiyata geliyor Amazon üzerinden.

Dün gece halihazırda kullandığım Legion K500 klavyemin numpadi basmamaya başladı, şu anda kullanabiliyor olsam da numpad üzerindeki enter tuşu çalışmıyor ve tekrar ne zaman sorun çıkaracağı belli de değil.

Bu sebeple de yeni bir klavyeye geçmek istiyorum. Açıkçası bir klavyeye 2500-3000₺ gibi paralar vermek istemiyorum, 1300-1400₺'ye tercihen brown-red switch olmak üzere bir cihaz arıyorum, duruma göre makul fiyatlar olduğu sürece daha fazlasını da verebilirim.

Aklımda Ajazz AK992 var şu anda 1650₺ gibi bir fiyata geliyor Amazon üzerinden.
AK992 alınabilir. AK873 alınabilir, AK820 alınabilir.

AK992 alınabilir. AK873 alınabilir, AK820 alınabilir.

TKL-%60 istemiyorum. Yoksa elimde zaten AK680 bulunmakta onu kullanmaya devam ederim.

Tam da düşündüğüm gibi maalesef sapıttı iyice ve tuş basmama gibi sıkıntılar ile karşı karşıya kaldım.

Başka önerisi olanlar yazsın da ona göre artık yeni bir klavye almak zorunda kalacağım.

XPG Summoner RED SWİTCH.
Aktif olarak kullanıyorum. Geçen hafta bir bardak kola döküldü bir şey olmadı. Tabii yine de tüm tuşları söküp güzelce temizledim, kuruladım. Hala çalışıyor tıkır tıkır. Ama yazılımı kötü.

TKL-%60 istemiyorum. Yoksa elimde zaten AK680 bulunmakta onu kullanmaya devam ederim.

Tam da düşündüğüm gibi maalesef sapıttı iyice ve tuş basmama gibi sıkıntılar ile karşı karşıya kaldım.

Başka önerisi olanlar yazsın da ona göre artık yeni bir klavye almak zorunda kalacağım.
O halde AK992 iyidir.

Fiyat uygunluğundan ötürü bu arkadaşı aldım gitti 2 hafta sonra göreceğiz bakalım.

Normal AK992'den farkı RGB değil ve 3 pin olması lazım.

Çok da mühim bir şey değil kendi açımdan konuşmak gerekirse. Beyaz ışığı olsun veya hiç olmasın problem değil, öbürü gibi de 4 5 pinli switch takamayayım pek problem değil.

Değişmek istersen ona göre uygun 3 pin switchler işimi fazlasıyla görecek, fazla fantezi aramaya ihtiyacım yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı