1300 Dolar'a Yurtdışından Laptop Veya Masaüstü Tavsiyesi

drokber

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, 1300 dolar bütçem var yaklaşık. 3 hafta sonra black friday var. Bu indirimle ya laptop alacağım ya da masaüstü toplayacağım. Amerika'da şuan kardeşim var. Ürün getirirken pek sorun olacağını düşünmüyorum. Onun haricinde beğendiğim laptoplar şunlar :

1) XOTIC PC | MSI GE72 Apache Pro-003 - 17" Custom Gaming Laptop

2 ) XOTIC PC | MSI GE62 Apache Pro-014 - 15.6" Custom Gaming Laptop

Sizce bunlarla yüksek kaliteli fps alıp twich yayını yapabilir miyim? Bunun dışında sistem önercek olsanız masaüstü için hangi parçalar olmalı? Yöneticeler bu konuda üzerinden detaylı yada bana bir iletişim bilgisi verirlerse sevinirim. Sormak istediğim bir kaç şey var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Garanti konusunda bir yavaşlık olabilir belki geçerli olmuyor olabilir Türkiye üzerinden verdiğin site üzerinden baktığımda çoğu sistemleri boş gördüm masaüstü konusunda daha iyileri toplanabilir hiç gerek yok o gibi sitelerde zaten dolar üzerinden olsa bile sistemleri çok iyi değil.

Masaüstü toplamanız yararınıza olacaktır ancak laptop'a ihtiyacınız varsa GE72 size yeterli olacaktır. Taşımak gibi bir yükümlülüğünüz yoksa masaüstü toplayabilirsiniz. Monitör dahil mi olsun yoksa sadece kasa mı?

Masaüstü toplamanız yararınıza olacaktır ancak laptop'a ihtiyacınız varsa GE72 size yeterli olacaktır. Taşımak gibi bir yükümlülüğünüz yoksa masaüstü toplayabilirsiniz. Monitör dahil mi olsun yoksa sadece kasa mı?

masaüstü toplamak daha masraflı olacak benım ıcın. Ayrıca seneye üniversiteye gidecegimden tasınabilir olsun ıstıyorum

Bencede masa üstü daha mantıklı çünkü bazı ürünlerin uluslar arası garantisi olabiliyor.

asus ve msilerin uluslararası garantisi var.

Garanti konusunda bir yavaşlık olabilir belki geçerli olmuyor olabilir Türkiye üzerinden verdiğin site üzerinden baktığımda çoğu sistemleri boş gördüm masaüstü konusunda daha iyileri toplanabilir hiç gerek yok o gibi sitelerde zaten dolar üzerinden olsa bile sistemleri çok iyi değil.
garantileri uluslararası. Msi türkiyeyle konustum 1 sene sorunsuz garantisi varmıs.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı