1300 TL 16 GB RAM önerisi

Bütçe
1300

Lengthow

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Müzisyen
Anakart
ASUS A320M-F
İşlemci
AMD Ryzen 5 1600
Merhaba, şu an 8x2 XPG Gammix D10 RAM kullanıyorum ancak birini sonradan aldım. Farklı üretim olduğu için de 2666 MHz civarında çalıştırabiliyorum. Maksimum 1200-1300 TL civarında 8x2 RAM önerilerinizi verirseniz sevinirim. Görüntü vesaire çok önemli değil, performansı iyi olsun yeter.

Abime almıştım denemek için sisteme takmıştım gerçekten çok güzel duruyor. Hangi çipe sahip oladuğuna bakmayı unutmuştum ama görünütü isteniyorsa gayet hoş ve güzel duruyor.

3600 MHz alın.

Anakarta dikkat etmemişim pardon. En fazla 3200 MHz destekliyor anakartınız.

@616833 hocamın attığını alabilirsiniz.

Hem fiyat hem de özellik olarak iyi geldi bu, herhangi bir eksisi veya sorunu var mı acaba kullandıysanız yorumlayabilir misiniz? Corsair Vengeance da mantıklı geldi çünkü markası güvenilir olduğundan dolayı.

Hem fiyat hem de özellik olarak iyi geldi bu, herhangi bir eksisi veya sorunu var mı acaba kullandıysanız yorumlayabilir misiniz? Corsair Vengeance da mantıklı geldi çünkü markası güvenilir olduğundan dolayı.
Kullanmadim ama sorun yasamazsiniz. Herhangi bir sorunu veya eksisi yok. Ileriye donuk olmasi acisindan yukarida atilan 3600 MHz RAM'leri alabilirsiniz. Iki model de iyi.

Ripjaws sanırım sık kullanan bir ram modeli, uygun fiyatı ve 3600 mhz olmasıyla da dikkatimi çekti. Ancak CL16 ve 18 arasında çok bir fark olur mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı