1300 TL bisiklet önerisi

Bunu benim bisikletim için mi söylediler.
Hız düşürmüyor bu 1. Düşürse kendim kullanmam
Vites geçmiyormuş. Bunu diyene vereyim 2 gün kullansın vites geçmezse hediyem olsun.
Hiçbir sorunu yok bisikletin.
Bu benimki içinse Decathlon'dakini göstersin.
Zıplatmıyor. İsterse kilitleniyor.
Sen de böyle düşünüyorsan alma. Hatta bisiklet alma bu düşüncedeysen. Bunlaar bisikletten anlamayan vitesi 1 e 7 yapıp kullanan insanlar. 1300TL'ye alacağın 0 bisikletten çok bir şey bekleme bence. Ben sana bulabileceğin en iyi ve ekonomik olanını sundum.
Bunların benim bisikletime mi söylendiğini belirtebilir misin?

Son düzenleme:
Bunu benim bisikletim için mi söylediler.
Hız düşürmüyor bu 1. Düşürse kendim kullanmam
Vites geçmiyormuş. Bunu diyene vereyim 2 gün kullansın vites geçmezse hediyem olsun.
Hiçbir sorunu yok bisikletin.
Bu benimki içinse Decathlon'dakini göstersin.
Zıplatmıyor. İsterse kilitleniyor.

Sen de böyle düşünüyorsan alma. Hatta bisiklet alma bu düşüncedeysen. Bunlaar bisikletten anlamayan vitesi 1 e 7 yapıp kullanan insanlar. 1300TL'ye alacağın 0 bisikletten çok bir şey bekleme bence. Ben sana bulabileceğin en iyi ve ekonomik olanını sundum.
Bunların benim bisikletime mi söylendiğini belirtebilir misin?
Evet.

Nereden söylediler bunu? Ben de üye olup yorum yapayım.
Hatta söyle gelip buraya yazsınlar ne düşünüyorlarsa. Sen de istemiyorsan alma yalvaracak değilim alıcım çok. Forumdan birine verelim dedik. Forumdakiler değer bilmiyor.
İlanımı raporladın ha? Gücün buna mı yetiyor 13 yaşındaki bisikletten zerre anlamayan çocuk? Zannediyorsun ilanı geri yayınlayamam. Ne kıskanç çıktın be 😂😂😂😂😂

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı