1300 TL bütçe ile ne alınmalı?

Agony1376

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben hazır sistem aldım hiçbir parçasına dokunmadım. Şu anlık sıvı soğutma kule tipi soğutma gibi şeyler düşünmüyorum. Belki olabilir ama zor tek sıkıntı yapan şey yer 500 GB SSD var bir HDD mi alsam? Bizde bir taşınabilir disk var 1.3 TB ama 300 GB'si önemli manevi değeri olan eski fotoğraflar onu kullanmak istemiyorum. Herhangi bir şey olursa çok sıkıntı olur o yüzden ne yapsam karar veremedim. Oyun mu alsan yaz indirimleri gelir bir kısmıyla oyun bir kısmıyla HDD mi alsam? Bende kulak üstü kulaklık var kulak içi bozuldu. Yazın çok terletiyor. Kulak üstü kulak içi kulakık mı alsam karar veremedim.

HDD alın 1TB HDD fiyatları ortalama 700'den başlıyor. Kalan parayla da Steam'den oyun ya da kulaklığınızı alabilirsiniz.

HDD yerine şu da alınabilir. Boş M.2 slotun varsa SATA SSD alma.

Güzel bir klavye alırsın mekanik.

Farenden memnun değilsen fare alınabilir.

Kulaklık alırsın oyunlar için.

2x8 16 GB RAM alınabilir.

HDD yerine şu da alınabilir. Boş M.2 slotun varsa SATA SSD alma.

Güzel bir klavye alırsın mekanik.

Farenden memnun değilsen fare alınabilir.

Kulaklık alırsın oyunlar için.

2x8 16 GB RAM alınabilir.

Hocam klavye mekanik eskide olsa yetiyor şu an 16 GB RAM var 8×2 kulaklık hocam boş M.2 yok galiba ya HDD alacağım yüksek ihtimal 2 TB. Faremde var yeni aldım.

HDD alın 1TB HDD fiyatları ortalama 700'den başlıyor. Kalan parayla da Steam'den oyun ya da kulaklığınızı alabilirsiniz.

Hocam alacağım yüksek ihtimal 1 veya 2 TB sağ olun.

HDD alınabilir.

Yüksek ihtimal alacağım hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı