1300 TL kulaklık önerisi

Bütçe
1300
Ergonomi hakkında bir şey söyleyemem ama ses kalitesi ve malzeme kalitesi olarak iyi. Ergonomisi yastıklarının kalın veya yumuşak olmamasından kaynaklanıyor olabilir.
Hocam ergonomi benim için önemli ya, konfor başta geliyor benim için.
Corsair Hs70 Pro önerir misiniz?
Cloud Flight hiç sevmiyorum, şarjdayken mikrofonu kullanamaman bence bir eksiklik. Rtings incelemesine bakabilirsin. 7.1 desteği yok, evet.

Hocam bende biraz araştırdım da galiba kablolu kullanıldığında 7.1 desteği oluyor, hatalıysam düzeltin yanlış anlamış da olabilirim.

Hocam bende biraz araştırdım da galiba kablolu kullanıldığında 7.1 desteği oluyor, hatalıysam düzeltin yanlış anlamış da olabilirim.

HyperX sitesinde 7.1 desteği olmadığı yazıyor, ben de bilmiyor olabilirim kusura bakmayın.

cloudflight.PNG

7.1 olarak şuna bakabilirsiniz hocam ;

Merhaba arkadaşlar biraz araştırdım da Razer'ın şu modelini buldum, bu iyi midir: https://www.epey.com/kulaklik/karsi...ken-tournament-edition_razer-kraken-ultimate/
Ağırlığını boşverin özellik vb. olarak.
İyi değil hocam rahat olmadığı hakkında şikayetler var. Şuna da bi bakabilirsiniz :

İyi değil hocam rahat olmadığı hakkında şikayetler var. Şuna da bi bakabilirsiniz :
Hocam bunu bir arkadaşım kullanıyordu ben de ondan denemiştim, pek rahat gelmedi.
@BrnKrkz, @444635, @7777 hocalarım mâkul fiyata bulup Razer Kraken Ultimate modelini aldım. Ağır gelmedi bana, pedleri gayet yumuşak, mikrofonun kapama/açma ve gizleme özellikleri kullanışlı. Kafa bandı yumuşak ve ayarlanabilir olması gayet güzel uyguladığı basıncı azaltıyor. Biraz zaman geçsin detaylı bir inceleme yapacağım.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı