1300 TL oyuncu kulaklığı önerisi

Bütçe
1300

Brummbar

Hectopat
Yer
Bursa
Bütçem maksimum 1200-1300 TL. Daha fazla ekleyebilir miyim bilemem ama şu anlık maksimum bütçem bu kadar sağlam bir kulaklık almak istiyorum 200-300₺ aldığım kulaklıklar 1 seneden sonra bozmaya başlıyor sesi iyi iletmemeye başlıyor her yıl kulaklık alacağıma pahalı ve iyi bir marka alayım bir daha almayayım düşüncesindeyim.
Oyun oynayan bir insanım ama oynadığım oyunlar çok FPS dayalı değil FPS olarak Valorant, btf5 oynuyorum bu yüzden çok çok derin ayak kasma vs benim için önemli değil.

Bass falanda önemli değil sadece sohbete dayalı biri olduğum için Discord gibi sesli uygulamalar da konuşurken sesimin karşıya net gitmesi arkadaki seslerin gitmemesi yankı vs gibi olayların olmamasını istiyorum. Benim şu an aklımda SteelSeries Artics 1 veya 5 var. 1'deki kablosuz özelliğini sevdim kablo kalabalığından kurtulurum düşüncem var. 5'teki ise RGB aydınlatması hoşuma gitti. RGB seven biri olarak çok kararsız kaldım veya SteelSeries'ten başka hoş bir kulaklık öneriniz var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arctis 5 overpriced, sırf şekil ve marka için bu para da, bütçe altı BlackShark V2, GSP 300 önerimdir.

Geri
Yukarı